Avatar uživatele
zjentek

myslíte, že by se to chytlo?

kdyby zde padl návrh, že by bylo vhodné vrátit dobrý zvyk odměnit soutěž cenou ve formě oděvu a uživatelé by rozhodovali, jaký svršek by to měl tentokrát být, brali by jste neprůstřelné vesty s logem odpovědi.cz?
Je to jen takový návrh, který vyšel ze dvou faktorů:

  1. trička očividně moc netáhla
  2. přečet jsem si zpětně svoje příspěvky

Hlasujte prosím:
Doplňuji:
hlasujte v anketě ,):

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Drap, bolak, gagaga před 3863 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

to by bylo žůžo, neboli cool (ano)

wow, „žůžo“ to je přesně slovo který jsem chtěl ve svý odpovědi použít, takže jsi mi ušetřil práci..

jinak jasně že bych to bral, už při úvodní registraci jsem si říkal že takovej vzhledově profesionální web by měl jít z dobou a místo triček posílat lidem třeba tanga nebo tak něco… prostě projevit nějakou tu tvůrčí iniciativu a nevopičit se po ostatních webových konzervách..

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, vagra Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

to by bylo žůžo, neboli cool (ano)

Naozaj by bola asi potrebná pri stretávke užívateľov www odpovedi.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

na ty tvoje nápady kašlu (ne)

Vzhledem k momentální a stále klesající kvalitě těchto stránek bych se styděl cokoliv s logem odpovědi.cz na sebe obléci !! ☹
Doplňuji:
Když jsem se zde zaregistroval, byla úroveň o dost vyšší. Kecalé tu sice byli také, nikoliv ale v převaze. Naštěstí tu ale pár lidí, kteří se v něčem vyznají zůstalo (bez nicků oblasti: čeština, angličtina, zvířata, rostliny, psi, hmyz..), ti kecálci z oblasti zábava jsou však vidět nejvíce. Netvrdím, že by tu neměli být, mají ale díky adminům stále větší pole působnosti a jakási praktičnost těchto stránek více upadá, je to jen jiný chat. Přitom je spousta kecacích chatů jinde. Bohužel, tady totiž mají zábavu i za body ☹
P.S: v diskuzi zmíněného Dr.Axla zatím v oblasti zákonů nikdo nenahradil! A nejen v ní.
Názor, zkušenost

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

nemáš tady další možnost, otravo (nevím)

Doplňuji:
kdyby opravdu chtěli udělat lidem za účast radost a přitom udělat radost sobě tou reklamou, tak by měli rozdávat flashky, nebo podobné předměty, které k něčemu jsou a můžou mezi lidma kolovat

Upravil/a: ponovotny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marcus

to by bylo žůžo, neboli cool (ano)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luve

to by bylo žůžo, neboli cool (ano)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mikee.nikee

to by bylo žůžo, neboli cool (ano)

To jo, jen by mě zajímalo kde by na to vzali prachy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KatkatkaW

to by bylo žůžo, neboli cool (ano)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

nemáš tady další možnost, otravo (nevím)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

nemáš tady další možnost, otravo (nevím)

Doplňuji:
Spíš by zaregistrované potěšila nějaká vylosovaná menší finanční odměna, třeba tisíc korun. A až bychom byli „prachatí“, tak by se dalo uvažovat o neprůstřelné vestě. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

www: a ublližuju tím snad někomu že si občas četnu? lidi se tu můžou zeptat dál na co chtěli, stejně jako kdyby to tu bylo bez chatovacích otázek, a na odpovědích který dostanou se nic nezmění..

v oblasti zákonů Axla možná nikdo nenahradil, to já nevím, ale za to je tu teď nevídanej klid a je to poznat i na tom, že od tý doby co tu není snad nebyla ani jedna diskuze zablokována administrátorem, takže doufám že to tak zůstane i na dále. rozhodnutí zdejšího správce to bylo myslím správné, zvážil pro a proti a výsledkem byl ban. za ty jeho znalosti jsme platili příliš vysokou cenu…

a navíc se tu stejně dál ilegálně pohybuje, myslím že pod nicky skrz a anyone, a netvrď mi že to nevíte :) skoro u každý odpovědi tam má palec od dvojice www, beer tak jako měl u svého legálního nicku a na náhody já nevěřím..

před 3863 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:))

před 3849 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

www: k tvému doplnění- to všechno je vidět a všechno je to tak, jak píšeš, naprosto vše, co tady píšeš. Není to nic nového, talent vidět takhle hluboko má snad každý. Já spíš ale v diskusi narážel (a dle příspěvků nejen já)na to, čím jsi zajímavý konkrétně ty. Víš, vem to tak, jako bys se teď nemoh ohánět druhýma a musel začít JEN u sebe ..tak co bys řek pak o té úrovni těchto stránek, hmm? Dívat se svýma očima na příspěvky druhých umíš, to je patrné, ale nechtěj vidět tvé příspěvky očima, kterýma je vidím já ..to už byws tady pro samou ostudu nemoh napsat, a to nikdo nechceme, takže být tebou, s tou úrovní stránek bych se trochu uvolnil, ať to není takový křečovitý ..a když už to má být křečovitý, tak ať je to alespoň i moudrý

před 3863 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

www k vášmu PS doplneniu:„v dis­kuzi zmíněného Dr.Axla zatím v oblasti zákonů nikdo nenahradil! A nejen v ní.“
V tomto s vami súhlasím, naozaj doteraz nikto iný svoju krásnu, výstižnú, odbornú v oblasi zákonov odpoveď nepokazil zhadzujúcim až urážajúcim vyjadrením na margo iného užívateľa.

před 3863 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

doplnenie: ak neveríte pozrite na slovenskú stránku, tam v tomto štýle pokračuje.

před 3863 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jo promiň, zapoměl jsem zdroj: názor, zkušenost!

před 3863 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

www: kdybys aspoň ty vytvářel tu kvalitu, jak o ní sníš, tak ani neceknu, hned by bylo všeobecně líp. Jenže… ,(
..třeba jako děda louda, jenže ten sem jako chodí v úterý a v listopadu.

před 3863 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

www- ono kdybys dostal sako od bosse, nebo podobnou dobrotu s nenápadným nápisem odpovedi.cz, tak bys asi nebyl proti tomu nošení zase tak zarputilý ;)
když kouneš na ceny těch neprůstřelných vest, tak by takový dárek taky určitě potěšil i kdyby ta kvalita tady stála úplně za prd ;)

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

led: neděs mě ..ty máš řidičák na bouchačku a nebo zbrojný preukaz?

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Nepotrebujem, ak spustím „hlasnou vyřídilku“ súpera zlikvidujem aj bez krvi.
Ja potrebujem tu vestu, strelci sú iní.

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

ponovotný: když ty bys hned chtěl všechno ..nestačily by ty vesty?

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

proti těm vestám vlastně nic nemám a zdá se, že se možná budou hodit, akorát za nějaký peníz pořídíš víc flashek a tak uděláš radost víc lidem. Ale ta představa záběrů kamery z rozstřílené ulice a na rohu stojí dva maníci a jedem má vestu s nápisem press a druhý odpovedi.cz, je fakt vzrušující ;)

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

no a o to právě jde!! Vedle takové události pak bude flashka dobrá tak akorát pro bedyho

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

www: za axla to bylo jiný žůžo, co? ..jak za komančů ,)
..viděls kurvahošigutentag? -„val val, leť!“

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:)) nestraste zjentek .., nebo na Vas prijde zientek ! :)

  • iv-

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Pre nespokojných s úrovňou tejto stránky -
účasť na tejto stránke je dobrovoľná, nie povinná.
Stránka je taká, akú z nej robíme my sami, bez ohľadu na odmenu.
Nestačí len kritizovať kvalitu, ale treba sa opýtať, ako sme my sami k tej kvalite prispeli!
V titulku stránky je napísané odpoveď na každú otázku – každý má právo svoju otázku, pokiaľ neodporuje zákonu a dobrým mravom, položiť a každý má právo na ňu podľa svojho vedomia a svedomia odpovedať.

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

www: počkej, a co myslíš tou stále klesající kvalitou stránek :), to myslíš ty otázky který tu lidi vkládaj? otázky jsou přece takový jaká je společnost, a nemůžeš přece společnosti vyčítat jejich problémy, protože ti připadaj moc nudný, nebo jo? :)

teda pokud ovšem nemáš namysli pouze mě samotnýho, ale hádám že takovou moc, abych těma svejma třema otázkama denně shodil úroveň webu, zase nemám :)

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

bolak, vy popleto !
vy naopak tu uroven zde zvysujete .. !

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

v absolutní hodnotě určitě :)

před 3863 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek