stana73

Myslíte,že by se mohlo přijít při sčítání na nějaké levárny?

Já třeba vím,že městské tzv sociální byty se slevou na nájmu slouží k černému podnájmu.A co ubytovny podnikatelů pro nelegální přistěhovalce?A vi­etnamské pěstírny konopí?Nepřiz­působiví občané? Mohlo by to pomoct?

Nejlepší odpověď
Drap

mohlo, ale těžko příjde. To co tam kdo napíše, je víceméně nekontrolovatelné.

Další odpovědi
johana 56

Ne.Zřejmě se sčítají pouze byty a domy s trvalým pobytem.

Pralinka1979

tak na to se těžko přijde… tomu nevěřím.