kokoťenko

Myslíte,že by se mohlo jednat o psychickou poruchu???

Myslíte,že by se mohlo jednat o psychickou poruchu??? Kdyby jeden člověk měl na odpovědích několik účtů,z kterých by odpovídal??? Případně si dával sám sobě body???
Doplňuji:
Tak pro Ty,co si myslí,že jediná překážka pro rozdávání bodů sám sobě je stejná IP adresa,tak Vás ujišťuji,že to není vůbec problém. Za 1)když použijete prográmek na skrytí IP,tak si můžete vesele bodovat jak chcete a za 2)v jedné rodině se může vyskytovat několik IP adres.

Je to všechno o morálce a o tom jaký člověk je. Já osobně (myslím,že nebudu sám) mám tady na Odpovědích manželku,nikdy mě nenapadlo dát jí třeba jen jediný bod,přišlo by mi to nefér vůči ostatním a musím říct,že některé její odpovědi se mi líbí a mám co dělat,abych se udržel jí ten bod nedát. Ale jelikož jsem se na odpovědi přihlásil později než ona,tak mi vysvětlila pravidla a Kodex a udělali jsme dohodu,že si nikdy navzájem,žádný bod nedáme. Kdyby jsme si body začali dávat navzájem,tak by nás to ani netěšilo. To jen tak pro ty,co podvádějí. Dělá vám to radost??? Tomu nerozumím. Proto jsem se ptal,zda se nemůže jednat o nějaké postižení.

P.S. Člověče, Annas na rozdíl od Vás má tak průhlednou historii a stejně tak ti co jí bodují,takže pokud jste měl na mysli jí,tak jste vedle jak ta jedle. Je třeba se kouknout trochu níž na příčku uživatelů.....Kdo dostává body od lidí,kteří jsou/nejsou???

Nejlepší odpověď
annas

Já se už tady vůbec ničemu nedivím. Ne všichni jsou tak napadití a šikovní. Přece kdo umí, ten umí, kdo neumí, ten čumí. Takže my ostatní jen zíráme a jsme bezmocní. Psychická porucha by se snad dala omluvit, ale úmysl určitě ne.
Doplňuji:
Člověče, zmiňoval jste se, že dostáváte ošklivé anonymy. Občas se ani nedivím. Kdykoliv můžete, přisadíte si a urážíte tazatele i odpovídající. Skrýváte se za svou anonymitu. Zřejmě patříte k lidem, kteří všechno vědí, všude byli, všichni ostatní jsou podle Vás hlupáci.
Kdybyste ale pořádně sledoval „bodovatele“, přesvědčil byste se o svém omylu. Jako „starému vysloužilci“ (druhá část Vašeho spojení mně dělá vlastně čest, protože jsem si vysloužila odměnu, vyznamenala se, ale obrat stará mě uráží) každá nespravedlnost vadí. Domníváte se, že se u počítače člověk nudí? Nejsou přece jen Odpovědi. Možná Vás nuda oslovuje víc a chcete se urážkami jiných zviditelnit. Neznáte mě, abyste mě osočoval. Nemíním se obhajovat. Musela bych opět uvést nějaké tvrzení. Ale přece něco. Mám určité zásady a nikdy bych se nesnížila k tomu, abych požádala přátele o otevření falešných profilů jen kvůli tomu, aby z nich mohli nadělovat body. Rovněž nic tomu nenasvědčuje.

Člověk najde svou moudrost, jen když se setká s hloupostí jiných.(Claude Adrien Helvétius)

Další odpovědi
rynek878

,že by to byl až takový „narcis“(sebez­božňující člověk )? V dnešní době je možné snad všechno,asi bychom při troše štěstí na takového mohli narazit i zde,ale proooč?
Doplňuji:
To Annas,
moc hezky jste doplnila svou odpověď,díky za nás za všechny co Vám ty body přejí.

panenka

Já si myslím že už by se o psychickou poruchu jednalo to už bych nazvala závisláctví..a to mezi psychické poruchy patří.

Greneia

Záleží na tom, kolik má účtů, pokud dva, kdy z jednoho si odpovídá a z druhého si sám sobě dával body, jde mu pravděpodobně o vyšší titul na odpovědi.cz, pak záleží na tom, zda z každého toho účtu odpovídá na otázky jiným způsobem, v tomto případě bych jej nazvala schizofrenikem a jednalo by se tedy o psychickou poruchu.

anonym

Dobrý den.Netrapte se tím,lidé jsou různí a mají různé odchylky.Tady se jedná zřejmně o Napoleonský komplex.CHCE zkrátka být skvělý ve
všem,ale nemá na to,tak se uchyluje i k podvodům aby mněl lepší sebevědomí.Je to svým způsobem nemocný člověk v negativním smyslu,
který kdyby se dostal k MOCI tak by byl všem lidem dobré vůle VELMI NEBEZPEČNYM.Proto se tento NARCIZMUS nazývá NAPOLEONSKY KOMPLEX. ZDRAVI VAS ZAJ-PO.

Zdroj: Jsem Zdravotní sestra.

anonym

Hodně lidí buď zapomnělo,nebo ani netuší,co to je obyčejná slušnost. Slušnost – to není žádný trik,žádný fígl.Tihleti „chytráci“ jsou na sebe bůhvíproč pyšní,zřejmě se domnívají jak jsou báječní,když s druhým vycukají.
Ale jsou jen vyčůraní – jak díra do sněhuláka.

RAB

Pokud tady je, tak tady je. Nač se tím trápit? Dřív nebo později mu svědomí řekne, aby toho nechal. Vždyť přece bylo řečeno, že nám nejde o body a když jemu ano, tak ať se nechá unášet představou, že když bude podvádět, všichni ho budou obdivovat.

GangstaHelper

Bezpochyby tu někdo takový bude, ale psychická porucha to opravdu být nemusí.

člověk

proč porucha
,podle mne zdravá soutěživost
,protože podezírám i nejlepši bodařku tohoto otázkování.....
PROTOŽE JSTE HNED VĚDĚL O KOHO SE JEDNÁ,NEZÁVIDÍM POKUD ANANAS JE VAŠE MANŽELKA
A JÁ O PORUŠE NEHOVOŘIL,TAK NAPEDEJTE SÁM SEBE ,NESOUDNÁ TO OSOBO,A
A NEBO TUTO OTÁZKU ZADAL A ANANAS,JAKO A­LIBY.

kokoťenko

Člověče, Annas není moje manželka,jste vedle jak ta jedle. To,že mě napadlo,že máte na mysli jí,souvisí s tím,že je v žebříčku úplně nahoře. To by napadlo i blbýho. Nevím proč se tak rozčilujete,když Vy na přední příčce nejste. Proč Annas napadáte,znáte ji? Krom toho jsem tu už na odpovědích psal,že máme s manželkou dohodu,že si body dávat nebudeme,tak i hodně velký hlupák by pochopil,že Annas moje manželka není,i když je to škoda,jelikož její manžel musí být šťastný,že má tak chytrou a inteligentní ženu. Člověče o Vás nikdo nemluvil a jak je vidět,tak je Vám to líto a upozorňujete na sebe.

lorja

Záleží na každém jedinci jak se obhájí sám před sebou.Já bych z bodů,které jsem nasbírala podfukem radost a uspokojení neměla.Ani to pro ně nedělám.Vůbec by mi nevadilo,kdyby se žádné nedávaly.Těší mě,když znám na otázku odpověď a nebo, když ji pro sebe najdu já.Považuji www.odpovedi.cz
za svou dobrou známou.

kokoťenko

Jak píšete,falešné body netěší…ten dotyčný musí mít hroší povahu

rynek878

TO Jakub,
na to Vám mohu dát jeden přiklad,je tu člověk,který se veřejně přiznal,že si vytvořil několik účtů jenom proto,aby vyhověl odpovědět všem,kteří měli problémy se zákonem,tak mi tady něco takového vůbec nepište.
Na závěr pár slov pro „člověka“,kdyby on měl v hlavě tolik znalostí jako zde nejlepší bodařka,tak by se zde tímto způsobem jak on to doposud dělá,neprezentoval.

annas

Rynku, děkuji za podporu.

Jakub

Já osobně si myslím, že z jedné IP adresy nelze hodnotit svůj vlastní příspěvek, i kdybych měl deset účtů. To by ten člověk musel pochodovat mezi jednotlivými místy, kde se lze připojit k internetu a pokaždé se přihlásit pod jiným jménem. Potom by opravdu patřil do Bohnic.

kokoťenko

Tak z jedné IP adresy to třeba nejde,ale můj otec má vlastní internet,vlastní IP adresu,bydlíme spolu..No a pak manželka,sice jsme většinou na jedné IP adrese,ale dokážu si představit,že se to dá udělat úplně jednoduše . Nevidím v tom problém…nemluvě o dětech,které bych také mohl zapojit,plus pár známých. Podle mého je to smutné a jen tak pro člověka,mě osobně by takové vítězství vůbec neuspokojovalo.

kokoťenko

Jedná se o to,nejsem si samozřejmě na 100% jistý,ani tady mezi vámi nejsem dost dlouhou dobu,ale domnívám se,že minimálně jeden jedinec,má několik účtů,dle toho co jsem vypozoroval,tak cca minimálně šest,tyto účty používá na to,aby si dával body,pokud odpoví špatně,tak tyto účty používá na to,aby jeho nesprávnou odpověď slovně ohodnotili,pokud někdo poukáže na jeho špatnou odpověď,tak z jiného účtu,se do toho dotyčného(opře),sna­ží se ho nepřímo diskreditovat,pří­padně zesměšnit. Nejdřív jsem si myslel,že se jedná o skupinku,která takzvaně táhne za jeden provaz,ale pak mě překvapilo,že se tito lidé zúčastňují pouze otázek (u kterých o něco jde), případně se nezúčastňují jinak,než že jenom bodují. Nemají téměř žádnou historii a pokud,tak naprosto minimální,třeba jen pár odpovědí,žádnou otázku a to jsou třeba zaregistrovaní již několik měsíců. Já myslím,že tady to je tak,že člověk se potřebuje něco dozvědět,tak se zaregistruje a položí otázku,no a pak možná po nějaké době zjistí,že je i nějaké bodování. Ale neříkejte mi,že je to tak,že se někdo zaregistruje,jen aby mohl vesele rozdávat body.....je to ujetý a nepravděpodobný. Takže je to prostě někdo,kdo je úchylák. No a to,že si rozdává body asi značí to,že má ještě ke všemu nízké sebevědomí.

annas

Mám stejné zkušenosti, jak uvádí Kokotěnko. Změnila jsem na Vás názor. Tentokrát určitě nejde o legraci, jak je občas u Vás zvykem, ale o vážnou věc. Jak se bránit?

kokoťenko

Annas,budu se opakovat,ale Vy si ty body zasloužíte,nikdy jsem si u Vašeho bodování nevšiml nějaké nesrovnalosti. Bohužel se to nedá říct o všech účtech.

annas

Kokotěnko, děkuji za milá slova a podporu.