bolak

Myslíte, že by se svatebním vystoupením v odkazu níže uspěli i na české svatbě?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/392668-sokujici-svatebni-vystoupeni-se-stalo-hitem-internetu.html

Nejlepší odpověď
gecco

Já myslím, že určitě – nezasvěcené by možná i šlehlo…
😉

Další odpovědi
marci1

To asi ne. Jiný kraj, jiný mrav. Jen je mi divné, že na svatbě tančí Haku-bojový tanec. Chtějí zastrašit nevěstu, aby si to ještě rozmyslela nebo tímto tancem sdělit novomanželům, že manželství bude tvrdý boj? 🙂

Drap

Určitě by také uspěli. Připravit něco takového neni nic snadného. Takto položená otázka je však někde mimo. Nelze srovnávat s naší svatbou. To co předvedli patří k jejich kulturní tradici a neni to jen nějaké bláznivé vystoupení jak to vidíme my. Oni by se zřejmě také podivovali proč na naší svatbě rozbíjíme talíře a novomanželé zametají střepy.

zjentek

Mně to přijde hodně „vyměklé“ tady třeba pro Ostravsko ..ale tak je jasný, že půjde taky o to, kdo si koho bere, jestli je to v Přívoze a nebo v jiný části, zkrátka i v Ově existují lidé, kteří chodí do divadla a tak.