Miroslavst

Myslíte, že by na to mohli mít vliv naši spoluobčané?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/207512-nejlidnatejsi-zemi-unie-bude-za-40-let-britanie.html
Polovina nových porodů připadá na rodiny přistěhovalců,…
Nepřipadá vám to tak nějak snědé?

Nejlepší odpověď
anonym

http://zpravy­.idnes.cz/osm-procent-zen-nechce-byt-matkou-ubyva-i-tech-ktere-planuji-druhe-dite-1md-/domaci.asp?c=A090802_­192953_domaci_a­br to bude asi i tím že české ženy nemužou jít na uřad žadat o zvýšení mateřské a dalších výhod jako jiné národnosti v naši republice

Další odpovědi
PostApMan

Tohle je moc ožehavé téma i na web Odpovědi.cz

Ale abych se k tomu vyjádřil, přistěhovalectví ne vždy znamená „snědé přistěhovalectví“. dnes je to normální jev. kolik čechů „emigruje“ do jiných zemí, kolik Bulharů, Poláků, Slováků atd. k nám putuje za prací?
Dalo se čekat že se Velká Británie stane nejlidnatější zemí v EU, jich se ekonomická krize až tolik nedotkla (podíváme se-li na to globálně), práce tam je a za prací tam jezdí čím dál tím víc lidí („různobarevných“ :) )