bolak

Myslíte že by mohli Britové sledovat mé otázky a na jejich základě pak vytvářet nové objevy?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-nejak-vedecky-zjistit-vek-cloveka
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/381734-jednoduchy-test-dokaze-urcit-biologicky-vek-cloveka.html

Můžu ty plagiátory žalovat, nemám právo na částečný patent nebo tak něco?

Nejlepší odpověď
gecco

Napřed patentuj, pak žaluj…
😉

Víš, kolik lidí se dneska živí tím, že vynálezci či objevitelé nepatentovali?
A nebo patentovali nedostatečně?

Další odpovědi
suaeda

Že by Angláni sledovali nějaké české fórum tomu nevěřím. Že je tento náš internetový pokec uložen na serverech nejen velkého bratra google tak za to dám krk.
Jinak pokud dnes někdo něco objeví (vytvoří) tak by si to měl sakramentsky chránit, protože mi připadá, že na jednoho autora připadá tak 5 špekulantů, kteří chtějí bezpracně vydělat.

anonym

Určitě je sledovat nebudou,za to dám krk.

bolak

annas: tos nemusela upravovat, já jsem tam to malý b napsal schválně, aby bylo vidět že jsou tááákhle malinký, proti mně

bolak

gecco: nojo, ale že zrovna budou šmejdit po Odpovědích, kdo by to byl řek… asi jsem snadnej terč nebo co.. (mám velkou hlavu)