družice

Myslíte,že by mohl vzniknout nový stát zvaný Cikánsko?

Nejlepší odpověď
pl4toon

Nemohl. Resp. mohl, ale jenom chvilku. Ti co by se nepozabíjeli vzájemně, by emigrovali k nám do Čech a žádali by o azyl a sociální dávky.

Další odpovědi
anonym

Typický nešvar nováčků, opakování již vloženého tématu – viz odkaz ve zdroji:
(Kromě Sloty aplikoval i Tomio Okamura).
Doplňuji:
Technicky i legislativně by bylo neproveditelné a expresivní diskuze beztak nemohou nic změnit (viz odborná a nikoliv chatovací rubrika).
ad Samba – 8 odpovědí v původním odkazu ti nestačí? Pak by bylo záhodno si osvěžit kodex, kde jsou jasné kodifikace.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/samostatny-stat-romu

autacek

Vzniknout by mohl, musel by být ale oplocen železnou oponou (pochopitelně aby jim tam nikdo neubližoval, bílí jsou hrozný svině) a deportace a lokace „tam“ by musela být povinná, navíc by jim tam nikdo nic nezáviděl, dávky by si tam mohli vyplácet ještě vyšší, pracovat by mohli jako doposud, tak by měli být spokojení. Hotový ráj na zemi.

Pochopitelně by bylo nutné zavést vízovou povinnost a uzavřít řadu bilaterálních smluv, včetně úhrady nákladů na výkon trestu jejich příslušníků u nás zavřených za trestnou činnost, stejně jako za každého, co by nelegálně navštívil naši zem. Pochopitelně azyl by byl ve všech případech zákonem vyloučen.

anonym

Takový stát už snad existuje, ne? Jmenuje se Romania a tam bych všechny cikány, kteří se zdržují na území jiných států deportovala, celý ten stát bych oplotila, zamknula a zahodila klíč.
Také by tento stát mohl sloužit jako trestanecká pracovní kolonie pro všechny recidivisty z celé EU.

bolak

Taky už jsem u tom uvažoval, pomlčka snil > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/byli-byste-pro-darovat-romum-vlastni-stat

M.

Rovnou by se to mohlo jmenovat „Jeden velký Bordel“. (‚B‘ je schválně)

anonym

Už, aby to bylo

Doplňuji:
Axl, odpověz, nebo nech tak!

jáára

autacek: železnou oponu ne, by ji prodali do sběru.

zjentek

ta země by se mohla jmenovat Romrdel, nebo Romrdov ,)
Doplňuji:
každé větší město v usa má svůj south (jih), který obývají pouze tmaví lidé. Poláci tomu říkají „muřinovo“ , bo tam su tylko muřini. Tak proč ne Cigánsko, bo tam by všeci ciganili ,)

NemamSlov

no mam pocit ze vychod Slovenska tak za par rokov tak pomenuju :D

Shizuka

Ano,takový stát už roste pomalu na české republice :D

igi

Ted jsem se hodně nasmál,jsem Cikán,nobo jak chcete třeba černá huba.Nejsme všichni stejní,ale asi by jsme jezdily dodnes jěště na koni hahahaha

celie

Jéje to by bylo něco.Jakou by tam asi měli měnu?

anonym

Typický nešvar nováčků – 1. dotaz po registraci a hned opakování již vložených témat – viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/samostatny-stat-romu
Kromě p. Sloty aplikoval i Tomio Okamura.

(P.S. Odpověď byla vložena již včera, že ji kdosi smázl – aniž by od admina přišel infomail, nic nemění na zjevném porušení pravidel, kde je jasně opakování otázek označeno jako závadný příspěvek a podvádění v bodování).

IQ tykve

Můžu i já přispět ?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-bude-letos-chroustovy-rok
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chroustovy-rok-je-letos-nebo-kdy-bude

bolak

Kole vodstartoval druhý kolo, tobě to nikdo neřek? :))

anonym

Co jestli mi nestačí? Co zas rejpeš? Dej mi pokoj, jakejch 8 odkazů? O čem to píšeš pane vševědoucí? Nemohl by sis sem dát fotku? Já bych hrozně ráda viděla, jak vypadáš, jak vypadá člověk, co jen rejpe a rejpe a rejpe 🙂 Přeji krásný den.

zjentek

kdo je tomio okamura?