Avatar uživatele
poa.li

Myslíte, že by bylo od věci zrušit přičítající se body každého uživatele?

A zůstat jen u otázek a odpovědí…
Doplňuji:
Rád všechny své body komukoliv věnuji, jako vánoční Dar se skutečně velkým D. Jen nevím jek na to.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, anonym, led, annas, Miroslavst, anonym, BENYTA, iceT, sofie před 4859 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud budou moci začínající uživatelé odpovídat bez jakéhokoli omezení tak nejsem proti.
Ať zmizí tabulky s řebříčkem a další. Jsem pro.

Nějaký symbol aby bylo vidět komu se líbí bych ponechal.

Přesouvání a mazání bych absolutně zrušil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Za mou osobu mohu říci at se mé body vynulují.Místo toho by mne stačil bud smějící nebo mračící smajlík.Nevím to přesně,ale mám takový pocit že když tento web vznikal,bylo zde nějaké losování o nějakou cenu a toto je možná kámen úrazu.Snad uživatelé – veteráni si to ještě pamatují.Uvědomuji si že mé dosažené body nejsou vše o kvalitních odpovědí na nějaké odborné téma.Ano neprotestoval bych.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Klidně. Nechat jen číslo o počtu vložených otázek a odpovědí. Jinak nehodnotit. Kvůli bodování vznikají rozepře, i když nikomu prý o body nejde … Jde vždy o objektivní hodnocení?

Víc se nevyjadřuji, za celou dobu svého působení jsem o bodování řekla dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sofie

ani mě by nevadilo kdyby se mé body dali někomu jinému,jediné co mě mrzí jsou mazané otázky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nebodovat,nebo­dovat,nepřesou­vat(jen admin),a je po vtákách!Kdo chce pomoci,poradit,ten to dělá stejně bez ohledu na bodíky!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Súhlasím. Už som aj uvažovala, že sa zruším a zova prihlásim. Takto by som mohla začať zase od Veľkej Nuly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

body se tu rozdávat nemohou, myslím že by se dal udělat jiný odměňovací systém

za dobrou.......ky­tičku a bylo by po dohadech

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek