Littl3

Myslíte že by 12leté dítě zvládlo vyřídit objednávku ?

Ahoj :) Je mi 12let a potřeboval bych vědět jesli si už sám můžu objednat věc z internetu a sám si jí nechat přivést domů atd.. ?
Doplňuji:
Při objednávce nikdy nechtěli občanku ani nic takového jenom podpis a to mi jako psací vezmou :)

Nejlepší odpověď
celie

Dcera si po dohodě semnou objedná na internetu něco,a já to musím bud zaplatit z učtu,nebo doručení dobírkou a to je také na občanský prukaz.tak ji pro to musím zajít já jako rodič neboli zákonný zástupce.

Další odpovědi
M.

Při dodání chtějí doklad totožnosti, tzn. občanský průkaz. Nejlepší by bylo to pořídit na nějakého rodiče.

kaaajik

hele v klidu já si taky jednou objednával z netu a občanku nebo něco podobnýho po mě nechtěli a to mě je 13

danyy

Samozřejmě jen to chce být šikovný a mít štěstí (aby necteli občanku) :D

marci1

I kdyby jsi měl svoje peníze, rodiče by měli, vzhledem k tomu, že je Ti 12 let, vědět, co si objednáváš.

Littl3

U ubjednávek co jsem dělal já a platím si to ze svého tak nikdy občanku nechtěli…

Littl3

U ubjednávek co jsem dělal já a platím si to ze svého tak nikdy občanku nechtěli…

Littl3

U ubjednávek co jsem dělal já a platím si to ze svého tak nikdy občanku nechtěli…

Littl3

U každé objednávky chtějí jenom podpis což normálně psace stačí :))