Avatar uživatele
bolak

Myslíte že bude jednoho dne zpoplatněn i vzduch?

Buď nějakým paušálem na osobu, možná i dle objemu plic nebo budeme mít dokonce v průdušnici zavedený přístroj -oxygenmetr, který bude fungovat podobně jako vodoměr?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, johana 56, barnajka, briketka10, Putra před 4187 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Vždyť na horách platí návštěvníci vzdušné, podle osob a dnů, už pár let. Platí při platbě za ubytování.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Podle tvého popisu ne, ale lokality s čistším vzduchem určitě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Určitě, a nejen to, přibude daň za otevřená i zavřená okna, pak bude zavedena cyklistická, koloběžková, chodecká daň. Prdné, vzdušné, ksichtné (budou platit pouze škadedé osoby). Tak jsem zvědavý jak to v našem Kocourkově dopadne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejen to, ale přibyde poplatek i za to že ten vzduch vydechuješ (něco jako vodné a stočné). Ale neměl bys to tu psát, ještě se toho chytnou ti naši slavní a fakt to zavedou :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

http://globaleshop­.sk/product.php?id_pro­duct=10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Určitě, podle mne je to vize budoucnosti. Zpoplatňovat se bude vše, čeho bude nedostatek. Hlavně, aby se o vzduch jednou nevedly války, jak už se očekává, že budou války o vodu. Kdo by si před pár desítkami let vsadil na to, že se bude paltit za vodu ze studny nebo vodu natočenou do láhve?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Bohužel k tomu nemá naše situace daleko. A to nejen v ČR, ale i v ostatních státech… Už to tak bude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

manon: ale já nic platit nebudu, moje tělo si totiž umí vyrobit vlastní vzduch, akorát voní trochu jinak než ten z šumavy

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

terry: jo, já vím, a taky se prodává horský vzduch v plechovkách, ale já se ptám na to, jestli by to mohlo fungovat podobně jako s vodou, plynem, elektřinou..prostě za všechno se dneska platí, ale vzduch je pořád zadarmo žejo.. ještě si ho nikdo nepřivlastnil, tak už by se o tom mohlo začít uvažovat…

a kdo by nezaplatil dvakrát po sobě a nereagoval ani na třetí upomínku, tak tomu by prostě zavřeli kohout..

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

bolak: Jo, zavřeli by kohoutek a vyrob si sám. Technologii dodá bolak :)

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek