BurTon

Myslíte že bude 21.12.2012 Konec Světa?

Jak se na to dívate vy??? Končí Mayský kalendář. Opravdu nastane konec světa?

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­131&q=21.12.2012&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
Elk

Takových předpovědí už tady bylo! Až to přijde, tak to přijde, zatím se tím zaobírají poze astrologové a krmí nás volovinama.

anonym

On ještě nebyl?

led

Nikam sa neponáhľajte. Uvarte si čaj a trpezlivo čakajte.
Čo má prísť, príde. Čo nemá prísť, nepríde.

jandmil

Konec světa je pitomost už ve své podstatě.
Tím, co lidé považují za konec světa je pouze přechod do jiné podoby světa. Může nastat konec času.
Nejlépe Vám odpověděl Elk.
Může být spousta jasnovidců, vizionářů nebo proroků kteří skutečně mohou předpovědět kde co, ale tato záležitost nám bude skryta do poslední vteřiny. Je to vůle Stvořitele.
Proto nemáme tyto věci zkoumat, ale máme žít podle čistého svědomí tak, jakoby to mělo přijít každým okamžikem.

Dmitrij

Pokud se něco stane,určitě Vám napíšu – žiju 3 hodiny východně od Česka, takže budete mít informaci z první ruky.