kuřecí

myslíte, že biolampy fungují???

máme biolampu za 12 tisíc.myslíte že bude samozřejmě ze az po nejakém čase zabírat?????

Nejlepší odpověď
anonym

Věř – a víra tvá tě uzdraví… Tak proč by tě nemohla uzdravit biolampa??
;-D

Další odpovědi
arygnoc

určite – najmä podľa avizovaného – čo všetko vie liečiť (postrádam tam rozum).

už staroveký avicenna vedel, že svetlo pozitívne vplýva na psychiku, teda i na zdravie.
a slniečko je zadarmo, i to teplúčko z neho.

len tak na okraj:
ako mi svietenie si na brucho pomôže pri zápche …, hm
alebo pri mechanickom poškodení svalu, hm.

petra15

Vzdyt takova lampa se jen "snazi o nemozne"totiz nahradit slunecni svetlo, treba ve Skandinavii,kde ho ted nekde nemaji ani hodinu denne…
Doplňuji:
ale urcite bude dobra pro akvarium, tam musi takova byt kvuli rustu rostlin,tedy tam budes mit alespon zaruku,ze ji bude veskera flora snaset

da ny

Používala se s úspěchem několik let i v zubní praxi (klouby, afty, po chirurgických zákrocích apod.), později nahražena leaserem.