Myslíte,že biokineze skutečně může změnit barvu oči či vlasu?

Biokineze je vlastně kineze diki které si můžeme např. změnit DNA nebo změnit barvu vlasu a oči atd.. myslite že to funguje?nebo je to hloupý výmysl?

Nejlepší odpověď
www

Z uvedených možností platí ta druhá 😉

Zdroj: Studium

Další odpovědi
zjentek

biokineze funguje ..všimni si například, že většina lidstva chce peníze, mít prachy a jsou přesvědčeni, že vyrábět je je jejich lidská přirozenost

arygnoc

určite je to pravda.

učenie sa biokinézy treba dobre zaplatiť – takže minimálne lesk očí učiteľa pri pohľade na to, ako mu blbci platia, sa zvýši.

anonym

Až uvidím, že funguje např. telekineze (tedy, že někdo silou myšlenky ´šoupe´ hmotnými tělesy), uvěřím v možnost biokineze. Do té doby budu přesvědčeně tvrdit, že jde o nesmysl(y).

zjentek

www: a ono už se to studuje?

arygnoc

www nevie, že tam patrí link a nie komentáre.

www

Studují se vědní obory. Toto patří mezi pavědu o čemž se lze lehce přesvědčit 😉

www

Jinak: Studium je cílená a systematická činnost, směřující k získávání znalostí, zkušeností
nebo k získávání poznatků vůbec (Wiki)
Tedy studovat lze se správnými zdroji nejen ve škole, nevíš? 😉