mokrygorky

Myslíte to vážně? PROČ můžete upravovat i odpovědi?

Ty otazníky jsem udělal naschvál.
Můžete mi říct, proč může např. quentos upravovat i odpovědi na otázky? Kde to jsme?! To pak např. úplně změní styl vašeho psaní.. Přijdu na odpovědi a hned jsem zase naštvanej, hrůza. Kde jsme sakra?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Otázka o ničem. Nehořekuj a raději se dej sem odkaz na odpověď, kterou ti opravil.

Další odpovědi
quentos

Neměním nikomu styl, změna přichází tehdy, když je věta syntakticky, gramaticky či pravopisně blbě.
Jestli výše uvedené chyby považuješ za „styl“, tak kde to jsme :{D>

annas

Odpovědi jdou také upravovat. Nikdy jsem u jiných neopravovala ani chyby ani stylizaci.

Jen jedné uživatelce jsem upravila odpověď na základě jejího přání, když se jí vloudila chyba.

Otázku jsem j upravila, někdy jen vložila otazník, doplnila Poradíte atd.,
Často jsem převzala formulaci z doplnění otázky.

Dolů jsem okopírovala původní otázku. Bylo vidět otázku upravenou, po rozkliknutí původní.
.
Dodatek či doplnění otázky zůstal jako originál, tedy tak, jak jej napsal tazatel.

Drap

Quentos i annas byli pověřeni administrátorem. Styl otázky se nemění, pokud upraví pravopis. Myslím, že to ničemu neuškodí. Na rozdíl od nich maže Jugar kde co, jen proto, že se mu otázka či odpověď nelíbí, bez ohledu na to, zda jsou nějaká pravidla porušena či nikoli. I když to následně administrátor za několik dní vrátí, tak odpověď zapadne a nedostane se k uživatelům. Podobné věci dělá snad každý den a to nevadí nikomu?

anonym

Omluva z mé strany,myslel jsem,že jde o upravování otázek a né odpovědí?
To lze taky?

anonym

Vzpomeň si Drápale,že tys mě mojí odpověd smazal,a to včera.

Drap

Ty mě mažeš téměř každý den. Odpovědi i diskuze které nic neporušují.

anonym

Jeden myslel, a posral se. To je tak, když si nepřečteš pořádně otázku!

Lamalam

Pochybuju, že to jde. Nikdy jsem si upravené odpovědi nevšimnula. Myslím, že odpověď si může jednou upravit pouze její autor a nikoliv quentos nebo annas. Ale je možné, že se pletu. Ten odkaz na upravenou odpověď by se fakt hodil.

annas

Odpovědi jdou také upravovat. Nikdy jsem je u jiných neopravovala ani chyby ani stylizaci.

Jen jedné uživatelce jsem upravila na základě jejího přání, když se jí vloudila chyba.

Jak to dělal quentos, nevím.

U otázek jsem vkládala upravenou i původní otázku

Chyby v doplnění jem nechávala jako originál tazatele.

anonym

Hezky psáno,ale čekáme na ten důkaz.
On asi tazatel myslel jen otázky,nevíme.

Mc Merkurion

samo,že to jde,u jednoho uživatele (quentos bude vědět) to byl docela horor…

Lamalam

Dej odkaz.

Mc Merkurion

von ho dá quentos,snad ví co opravoval,nebudu projíždět celý otázky,tolik času nemám,ale vim,že jsme o tom spolu mluvili v diskuzi,co mu to dalo práce…

Lamalam

Bez důkazu kecy nemaj cenu…

Mc Merkurion

ěkuji za reakci annas,opravdu nemám chuť hledat ve zdejší databázi nějakou otázku jako důkaz,tak se opravdu nenudim,ale vim,že upravujou češtinu…

annas

Není zač:-))

anonym

Vlož sem důkaz.díky.