myslíte srdcem nebo hlavou?

Nejlepší odpověď
Sarrow

Myslím vždy hlavou, ale občas se řídím srdcem.

Další odpovědi
Mirdas

Záleží na situaci.

Někdy člověk musí použit znalosti, zkušenosti a podobně k vyřešení dané situace a tak používá většinou hlavu.

Zda jde o dobročinost, nebo situace kdy je nutná i schovívavost, tak srdce má být na pravém místě.

Někdy ovšem v životě narazíme na lidi, kteří použilvají v rozhodování bohužel výhradně zcela jiné části těla.
-

marci1

Myslím si, že asi srdcem, ale hlava mu to musí schválit. Jsou spolu v úzkém propojení. 🙂

zjentek

řídím se zásadně instinkty a jsem přesvědčenej, že za ně zodpovídá právě mé srdce ..kdybych myslel hlavou a řídil se mozkem, má první otázka by asi byla: „opravdu mě to naučili správně?“ :o

gagaga

pro pany jste mel dat jeste treti moznost ! :p

  • iv-

petra15

🙂

kapka

:D:D:D

gagaga

myslela jsem obojim dohromady ..doufam, ze vy holky taky !
:)