salsa verde

Myslíte si že všechny ženy bez výjimky zajímá na muži pouze výpis z účtu?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím že ne. Je to takový mýtus.

Další odpovědi
anonym

Těžké. Buď chlap vydělává a tím pádem není doma,což je špatné,nebo nevydělává – tím pádem je doma,je neschopný flink, a to je špatné.
Všichni nejsou milionáři těsně před penálem.
To je ideální.

roxy52

Tahle otázka už tady byla.Ze všech odpovědí,co ženy nejvíc zajímá na mužích,byla jedna jediná,kde bylo odpovězeno,že je to právě ten výpis.A ta odpověď byla dokonce moje.

Toruk

Vyloženě mýtus to není, ale ani nesmysl. Nejen prostytutky, ale i mnohé ženy, které se nevěnují sexu profesionálně si myslí, že sex z jejich strany má větší hodnotu než ten od muže, a že by měl být hmotně, nebo finančně ohodnocován. Naštěstí vypočítavé nejsou všechny ženy, to ne.

Gollumek.88

je to takový super výmysl. některé ženy takové jsou. ale chlapi si taky nenechaj s*at na hlavu a když takovou potkají, tak jde většinou k šípku dřív nebo později.