Rokio

Myslíte si, že v prosinci nebo v lednu začne opravdová zima?

Bude podle vás v zimě (zde myšleno roční období) pořádně nasněženo a sníh vydrží, až do začátku jara?

Odpovědi
Drap

jiná odpověď

Nemyslím si nic. Doposud to nikdo neví, musíme se nechat překvapit. Podle minulých zim, lze odhadovat, že letošní zima nebude nijak zvláště mrazivá se spoustou sněhu.

briliant

Myslím si, že tato zima bude mírně podprůměrná až průměrná.

dubraro

Myslím si, že zažijeme opravdovou zimu.

Myslím, že letos pořádná zima bude (a radost z toho nemám).

jirka F

Myslím si, že zažijeme opravdovou zimu.

Myslím že letos to vypadá na opravdovou zimu a radost s toho mám protože jsem přímo milovník zimních radovánek a i zimy jelikož mě nebudou každou noc otravovat a bzučet mi u ucha komáři a také se lépe vyspím. Nejlépe se mě spí tak v 14 –16°c(máme duchny).