anonym0

Myslíte si, že v nejbližší době hrozí válka?

Nejlepší odpověď
rmajlka007

Války běží permanentně všude ve světě. Pokud máte na mysli nějaký globální konflikt, tak ten je podle mě také na spadnutí. Stačí, aby jeden z těch co o tom rozhodují, udělal něco neuváženého, nechal se vyprovokovat a máme to tu. Ten kontrast-VýchodXZápad tu je znatelný a vyhrocené situace jsou na mnoha místech světa. Ale musíme být optimisti a doufat, že se tak nestane a lidstvo se poučí z minulých válečných zkušeností 🙂

Další odpovědi
www

Pokud se shodneme termínu ‚nejbližší‘ doba v řádu dnů až měsíců, tak globální (celosvětová) válka nehrozí.
V určitých částech planety se ale válčí již celé generace, byť na střídačku 😉

pondělí

Už se mne dnes ptal soused,že prý je hodně hub a říká se ,že to znamená válku.
Ale skutečně pokud USA bude za svétového pllicajta tak válka může být kdykoliv a kdekoliv i u nás,když je napadne,že u nás je ohrožení jejich zájmů,tak nás napadnou a všici budou strachy přitakávat,
Podívej na Ukrainu,tam je válka v plném proudu vraždí se tam a nikomu to nevadí,a cia se netají,že to rozpoutala na Majdanu.
No a afganistán.v roce 1980 nejelo mnoho západních státu na olimpiadu,jako protest proti valce v Avganistánu,no a nyní tam ty země bojujou proti těm které,v roce 1980 podporovali
Takže je jen otázkou hodin nebo minut a válka múže vzniknout kdekoliv.
Taková je nynější politika.
Doplňuji:
A hlavně války se nevedou pro pravdu ale pro peníze,a každá světová valka začala po krizích,aby pár jednotlivcú mélo zisk,o lidi nejde,
Filizofie politiků vyznává Cezarovo heslo,že …SMRT JEDNOTLIVCE JE TRAGEDIE,ALE SMRT TISÍCŮ,JE STATISTIKA.......

Nazdar Bazar

X krát položeno:http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=bude%20v%C3%A1­lka

Beer4Real

Určitě ne. Nejdřív tak za 100 let. Teď se není čeho bát.

ponovotny

co myslite tím „hrozí válka“? Upřesněte otázku