BEAES

Myslíte si, že v dnešních partnerských vztazích je až příliš volnosti?

Nejlepší odpověď
Michal

Jak si to kdo zařídí tak to má.Být za každou cenu moderní,chcete-li IN, musíte počítat s následky.

Další odpovědi
anonym

řekla bych že ano,jsou vztahy volnější,ale je to zapříčiněnou i dobou,dnes je vše uspěcháné,kdysi muselo být děvče panna když se vdávala,nebo když a to není tak dávno byla žena svobodnou matkou tak to byla pro ní a její rodinu velká ostuda,dnes je svobodných matek hodně,víc rozvodů,nebo vztahů na psí knížku,kdysi byl muž ten co rodinu živil a žena se starala o domáctnost a o děti,dnes je to vyrovnané,každá doba je jná

BIGFOOT

Krásná beaes.V dnešní době je nejen mnoho volnosti,ale zároveň málo úcty a lásky.
Lidi jsou sobečtější než dřív a nechcou se přizpůsobovat svým protějškům.Podle toho jak to vidím a slyším tak jde celý lidstvo morálně do naprostýho úpadku.Tobě beaes přeju aby jsi měla hodnýho muže a zdravý děti I V TÉTO NE ZROVNA DOBRÉ DOBĚ.BIGFOOT

ladyhawke

příliš mnoho volnosti? Každý vztah je naprosto volný v tom, že si vytváří vlastní pravidla… A i volnost jako taková je zavazující..