Avatar uživatele
partep12345

Myslíte si že v 11 je dobrý věk na lakování nehtů ?

Doplňuji:
Je dobré mít v 11 letech bílý lak na nehtech ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, petra15 před 3747 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Brytass

Ne

Doplňuji:
V 11 choď ven s kamarády a nestarej se o to, jak vypadáš:) Važ si toho, že jsi ještě malá:) Nemyslím to zle:)

Upravil/a: Brytass

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ne

na co? V tomto věku máte přirozené krásy víc než 100%, tak proč ji prznit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Ne

Fakt je, že je to moc brzy. Kluci si mohou říkat, že jsi fiflena a že nemáš zájem o žádné domácí práce, pomoci mamince při úklidu, umýt nádobí apod. Kluci si podvědomě přejí „druhou maminku“, pečující, pořádkumílovnou, prostě holku pro všechno a nalakované nehty je mohou odradit. Ale na to vše,co jsem napsala, na vztahy s klukama, ti zbývá ještě pár let, takže teď neřeš lakováni nehtů, řeš sebe, svoji školu, svou budoucnost, pak teprve kluky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Ano

Když máš pocit že by ti to dodalo sebevědomí, tak proč ne.
Nevidím natom nic špatnýho.
ocko, chce si jen nalakovat nehty :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Času na to máš ještě více než dost. Zmalovaná malá holka vypadá trapně, rozhodně ne hezky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
El dejvo

Ano

Doplňuji:
Myslím že ano moje sestra si je lakuje od 9-ti :)

Upravil/a: El dejvo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tenebris

Ne

Doplňuji:
zaprvé to většinou pořádně neumí a zadruhé, jako je zvykem většiny dnešních malých slečen, se k tomu nalíčí vypadají jako ku**y…

Upravil/a: Tenebris

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ano

ale jen bezbarvý ten je nenápadný není
tolik vidět a nehty se krásně lesknou 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NellyP

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JanaViki

Ano

Doplňuji:
Bezbarvym ci svetlouckym lakem ano, jinak to 11ti letym slecnam neslusi :)

Upravil/a: JanaViki

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Ne

Zkusit si to muzes.Ja sama mam rada lakovane nehty,ale nedelam to z toho duvodu,ze "asi neexistuje"dobry lak. Uz jsem zkousela leccos,ale nici jen nehty,jsou pak hnede,jako u kuraku.Jinak v 11 vypadat sexy(?)nejde,uzivej si detstvi,mas jen jedno…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Denasha

Ano

Doplňuji:
Proč ne, je to úplně normální a není to nijak zrovna škodlivé (pokud to nevypiješ xD, což myslím že nehrozí) a dá se tím skvěle vyjádřit styl, nálada,… Samozřejmě jde i o délku nehtů. U krátkých nehtů nemůže nikdo moc říct že si fiflena (pokud to není kretén :) )

Upravil/a: Denasha

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KerrKnock

Ano

Klidně si nehty nalakuj:) Já nemám nic proti lidem tady, ale většinou jsem se setkala s lidmi, kteří do školy už dávno nechodí- holka se ale bude více potkávat s dětmi, tak bych to tolik neřešila. Můžeš si je nalakovat třeba pěkným průsvitným(ten si ale asi nemyslela) světle růžovým, třpytkatým, můžeš zkusit i světle modrý, prostě takové ty jemné odstíny:) Jen to moc nepřeháněj, žádný černý, tmavě modrý, rudě červený, na to máš opravdu ještě čas:)
Upřímně, holka může i pomáhat mamince, i běhat venku, akorát s upravenými nehty:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Ne

Na to zeptej svých rodičů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nela Pávková

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tyna.ryglova

Čas od času proč ne, ale jen nějakým nenápadným lakem, ne aby to bylo vidět už z dálky a hlavně jakmile se začne lak loupat, tak ho sundej, jinak to vypadá příšerně. Já používám lak na nehty už poměrně dlouho. Péče o ruce mě baví a podle toho to u mě doma taky vypadá. Mám velkou sbírku různých laků z https://www.raj­nehtu.cz/laky-na-nehty/ .

před 1727 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek