partep12345

Myslíte si že v 11 je dobrý věk na lakování nehtů ?

Doplňuji:
Je dobré mít v 11 letech bílý lak na nehtech ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Brytass

Ne

Doplňuji:
V 11 choď ven s kamarády a nestarej se o to, jak vypadáš:) Važ si toho, že jsi ještě malá:) Nemyslím to zle:)

Další odpovědi
quentos

Ne

na co? V tomto věku máte přirozené krásy víc než 100%, tak proč ji prznit.

pusinka50

Ne

Fakt je, že je to moc brzy. Kluci si mohou říkat, že jsi fiflena a že nemáš zájem o žádné domácí práce, pomoci mamince při úklidu, umýt nádobí apod. Kluci si podvědomě přejí „druhou maminku“, pečující, pořádkumílovnou, prostě holku pro všechno a nalakované nehty je mohou odradit. Ale na to vše,co jsem napsala, na vztahy s klukama, ti zbývá ještě pár let, takže teď neřeš lakováni nehtů, řeš sebe, svoji školu, svou budoucnost, pak teprve kluky

redy

Ano

Když máš pocit že by ti to dodalo sebevědomí, tak proč ne.
Nevidím natom nic špatnýho.
ocko, chce si jen nalakovat nehty :)

anonym

Ne

Času na to máš ještě více než dost. Zmalovaná malá holka vypadá trapně, rozhodně ne hezky.

brillant

Ne

El dejvo

Ano

Doplňuji:
Myslím že ano moje sestra si je lakuje od 9-ti :)

Tenebris

Ne

Doplňuji:
zaprvé to většinou pořádně neumí a zadruhé, jako je zvykem většiny dnešních malých slečen, se k tomu nalíčí vypadají jako ku**y…

briketka10

Ano

ale jen bezbarvý ten je nenápadný není
tolik vidět a nehty se krásně lesknou 😁

NellyP

Ano

JanaViki

Ano

Doplňuji:
Bezbarvym ci svetlouckym lakem ano, jinak to 11ti letym slecnam neslusi :)

petra15

Ne

Zkusit si to muzes.Ja sama mam rada lakovane nehty,ale nedelam to z toho duvodu,ze "asi neexistuje"dobry lak. Uz jsem zkousela leccos,ale nici jen nehty,jsou pak hnede,jako u kuraku.Jinak v 11 vypadat sexy(?)nejde,uzivej si detstvi,mas jen jedno…

Denasha

Ano

Doplňuji:
Proč ne, je to úplně normální a není to nijak zrovna škodlivé (pokud to nevypiješ xD, což myslím že nehrozí) a dá se tím skvěle vyjádřit styl, nálada,… Samozřejmě jde i o délku nehtů. U krátkých nehtů nemůže nikdo moc říct že si fiflena (pokud to není kretén :) )

KerrKnock

Ano

Klidně si nehty nalakuj:) Já nemám nic proti lidem tady, ale většinou jsem se setkala s lidmi, kteří do školy už dávno nechodí- holka se ale bude více potkávat s dětmi, tak bych to tolik neřešila. Můžeš si je nalakovat třeba pěkným průsvitným(ten si ale asi nemyslela) světle růžovým, třpytkatým, můžeš zkusit i světle modrý, prostě takové ty jemné odstíny:) Jen to moc nepřeháněj, žádný černý, tmavě modrý, rudě červený, na to máš opravdu ještě čas:)
Upřímně, holka může i pomáhat mamince, i běhat venku, akorát s upravenými nehty:)

anonym

Ne

Andre5000

Ne

Na to zeptej svých rodičů.

Nela Pávková

Ne

ivzez

Ne

da ny

Ne

tyna.ryglova

Čas od času proč ne, ale jen nějakým nenápadným lakem, ne aby to bylo vidět už z dálky a hlavně jakmile se začne lak loupat, tak ho sundej, jinak to vypadá příšerně. Já používám lak na nehty už poměrně dlouho. Péče o ruce mě baví a podle toho to u mě doma taky vypadá. Mám velkou sbírku různých laků z https://www.raj­nehtu.cz/laky-na-nehty/ .