Myslíte si,že uvařím v.koleno v papiňáku do tří hodin ?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Koleno v papiňáku vařím hodinu, pak ho vykostím a ještě půl hodiny. Do tří ráno to v pohodě stihneš, nemusíš chvátat.

Další odpovědi
Drap

Uplně v pohodě, budou stačit i dvě

hanulka11

Myslíš do tří do rána ? Tak to zvládneš v pohodě :D:D

hanny 2

Ano,myslím,že 3 hodiny by měly stačit.

bavario

Začneš li vařit kolem jedné, tak ano

jaza

Koleno naříznu podél kostí z obou stran, aby se rozřízla kůže. Vařím v papiňáku 1 hod., pak vykostím a pokud je potřeba, tak ještě 25 – 30 mi. vařím.

anonym

Sůvo,jak nemusím chvátat? Já mám hlad už včil!

Sůwa

Já myslela, že máš do tří hodin čas 🙂. Tak než to tu dopíšem, bude uvařeno.

anonym

Hanulko,si snad děláš … l!