LuK4S3k CZ

Myslíte si že tuto zimu bude pořádný sníh ?

Já si myslím že to bude jak minulý rok protože slunce se čím dál víc rozpaluje a jak se v roce 2035 myslím rozpálí úplně myslím si že žádný sníh už nebude.

Nejlepší odpověď
venkovan

V roce 2035 se maximálně rozpálí tvoje partnerka, protože vlezeš do postele v botech. Nevěř vizím, že za dvacet let svět vyschne pro nadměrnou sluneční činnost. To bude ještě nějaké století trvat.
A jestli zimu 2012/2013 bude hodně či málo sněhu záleží kde bydlíš. A jak to v přírodě bývá – jednou je více, příště o trochu méně.

Další odpovědi
anonym

Zeptala bych se Jaroša Nohavici – u Muzea budou určitě aspoň 4 cm a bude kalamita.

Funna

Podle toho, jak je zasádlená na zimu naše kočičí chlupatá koule…tak bude zima jak v rusku..takže bude .-)

honza19hk

to nevím, ale na horách ať sníh klidně je,ale do měst neleze.Minulou zimu to myslím stačilo. Když už se musí prohrnovat silnice vyprošťovacíma tankama tak to už je špatný.