Rokio

Myslíte si, že tohle je dobrý dárek k maturitě mojí sestry? Jsem nižší střední třída.

Moje sestra má ráda hlavně umění a vyrábění. Také si ráda kupuje oblečení a dobré dárky jsou pro ni také plyšáky.

Od mého otce jsem se dozvěděl, že by chtěla digitální hodinky, a proto bych jí chtěl koupit japonské hodinky Casio za cca 1.500,–.

Jaké jsou klady těchto hodinek? Tyto hodinky jsou solární, mají všechny funkce, které obvykle mají digitální hodinky (světlo, stopky, odpočítavadlo, budík atd.), jsou vodotěsné – majitel se může v nich koupat, vypadají elegantně, jsou odolné proti nárazům, jsou z oceli a jsou od proslulé značky.

Mezi jejich záporné stránky patří fakt, že nejsou z titanu, nemají teploměr a tyto hodinky jsou vzhledově spíše pro muže.

Tak co myslíte? Myslíte si, že je to vhodný dárek pro moji sestru?

Nejlepší odpověď
cochee

Pokud není tvoje sestra „kluk v sukních,“ tak je možné, že ty technické záležitosti jí budou trošku víc šumafuk než to, že ty hodinky vypadají jako pánské. 🙂 Ale to je jen polemika, ty ji znáš, my ne. Akorát jsem nepochopil tvoji větu „Jsem nižší střední třída.“ :-O
Ale obecně dárek za patnáct stovek za maturu se mi zdá velmi přiměřený.

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Nic proti, ale nejdeš s radou trošku s křížkem po funusu? Rokiova sestra maturovala před více jak 5 lety :)