BEAES

Myslíte si, že to funguje???

Boty Reebok EasyTone, které formují vaši postavu pouhou chůzí!!!Máte je už někdo? Koupili byste si je?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Proč potřebuješ formovat postavu? Nevypadáš špatně. já bych to tak nechal.

Bohužel o tomto nevím nic.
Na otázku odpovídám-nekoupil, protože nechodím, jezdím autem nebo na pionýru :D

Další odpovědi
iceT

Taky jsem o nich nekde cetla,ale nevim jestli se tomu da verit.Pry staci ujit tolik,co clovek bezne nachodi,figl ma byt v tom,ze maji nejake masazni nebo stimulacni body.Ale kdo vi?

vecernice

Neznám nikoho kdo by je měl,ale mě se docela zamlouvají.Chce to fakt koupit kvalitní a značkové.Asi do toho půjdu a koupím si je.Zrovna potřebuju nějaký tenisky,tak je asi rozhodnuto.