Michal

Myslíte si,že tady také bdí velký bratr?

Zajímalo by mě jestli ity Odpovědi,kromě nás čte i vyšší moc,třeba aby věděla o náladě ve společnosti.

Nejlepší odpověď
ten který je

Tady asi ne ale na diskusích kde se probírá politika zcela určitě.Leckde je už pěkná cenzura.

Další odpovědi
anonym

Nikdy nevíš.Tak bacha!! Hlavně na starýho Zacha!

Wareg

Zajímavá otázka… Řekl bych, že tento server může být (podle mě dokonce je) monitorován mnoha organizacemi, zabývajících se všeobecným marketingem, reklamou atd. Stánky tohoto typu, na které chodí velká spousta lidí, jsou lákavým a nevyčerpatelným zdrojem inspirací a hlavně INFORMACÍ. A co potom takový facebook? Každé přejetí myší, kliknutí, to všechno je monitorováno… Stejně tak jako např. zprávy na různých zpravodajských serverech. Žijí z reklam. A firma, která investuje nemalé peníze do reklamy, chce vidět podložené výsledky. Příklad – při registraci e-mailu vyplníte „nepovinný“ údaj datum narození. Jednoho dne zabrousíte na článek, který chcete poslat svému příteli. Vyplníte adresu ODESÍLATELE a adresu příjemce. Provozovatel serveru přesně ví, kdo a v jakém věku sleduje ty a ty zprávy. V případě, že se daný uživatel bude vracet a bude posílat zprávy známým nadále, provozovatel nebude váhat a přihodí vícero zpráv, které uživatele nalákají zpět. Krom zajímavě znějícího titulku ale bude na stránce čekat také reklama zboží nebo služeb, týkající se např. dané zprávy nebo něčeho, co se informace ze zpravodajství blíží. Příklad zprávy „Finanční krize – ceny bytů v Praze výrazně zlevňují“. A hned vedle bude banner, na kterém poběží reklama „Pronájem bytů a komerčních prostor v Praze! Realitní kancelář…“ Peníze se jenom hrnou. Takže podle mě je odpověď „ano“!

afro.minerva

A kdo by měl být ten Velký bratr? Parlament? Vždyť je tam takovej chaoz, že by se ani nedokázali domluvit na tom, že by se někde něco mělo monitorovat. Takže si myslím, že asi sotva.

Miroslavst

Třeba C.I.A. nebo FBI myslíš? Tak zkus odpovědět typem odpovědi, která je jasná a uvidíš jestli u tebe zazvoní přepadový oddíl :D
Pomůžu ti otázkou.