Monny

Myslíte si,že svoje děti vychováváte v dnešní uspěchané době dobře?

Jestli máte na svoje děti čas a jestli víte co dělají,když jste v práci.

Nejlepší odpověď
hanjimka

Nevím jestli syna vychovávám dobře.To asi musí posoudit jiní.Ale vzhledem k tomu,že mu bude 18 a jsem na něj již 11let sama tak si myslím,že je v pohodě.Jó,má v pokoji binec,brblá když má něco udělat,ale zase nekouří,nefetu­je,většinou vím kde je,a když je to nutné tak i doma něco pomůže.Když to srovnávám s některými jeho vrstevníky,myslím že ho vychovávám dobře.

Další odpovědi
iwetax

Já bych řekla, že lépe. Byla jsem svědkem , kdy učitelka ve školce řekla mámě, že by mě měla pořádně seřezat. Nemusíme děti vychovávat k autoritám a to je výhoda pro ně. Mají lepší dětství než mi.

anonym

snažím se svým dětem věnovat jak to jen jde,nevím jestli je vychovávám dobře,to ukáže až čas,ale mám už jedno dítě dospělé a není žádný lump,tak snad se mi podaří svým dětem vštěpit to nejzákladnější a to je slušnost a ohleduplnost k ostatním