Myslíte si, že své děti znáte na 100 %?

Jste si jisti, že je váš syn/dcera hodné dítě, že nekouří za školou, není drzé atd.?
Kontrolujete svým potomkům tajně mobil nebo počítač?
...nejsem rodič, jen by mě zajímalo, jak to chodí u ostatních ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jsem si 100% jistý, že mé děti nejsou "jen hodné"...
A určitě se nesnížím k tomu, abych jim kontroloval mobil nebo počítač.

Další odpovědi:

Díky bohu nevím o čem mluvíte.

Bronzový

Mají mít své soukromí, takže mobil ani počítač bych jim schválně nekontrolovala. Ještě bych tam našla, že na mě nadávají a příjemné by to nebylo ani pro ně ani pro mě. Ostatně na rodiče jsem nadávala i já a je to zcela běžné.
A špehovat je jestli náhodou před školou s někým nechodí na cigaretku ?
Výchovné kázaní by dostal, až by to prasklo samo, tajného agenta jim dělat nebudu, stačí že budu dělat uklízečku a pradlenu :D

Nemám děti.

Zlatý

Na 100% si nejsem jistá ani sama sebou. Dětem, kromě žákovské, nic nekontroluji.

Pokročilý

Mám děti poněkud odrostlé, jsou to už dospělí lidé, v době jejich dětství nebyly PC. Ani kyberšikana.Takže si dnes s kontrolou telefonu a počítače jistá nejsem, zajímal by mě názor dnešních rodičů, co mají děti cca 10 let.Na 100% bych své děti ani znát nechtěla, i pidi človíček má právo na své soukromí.

Stříbrný

Znám je na 99,9%. Nic jim nekontroluju. Na svátky přijde syn s rodinou. Zkusím mu zkontrolovat mobil, ale nevím, jestli mi ho ten pán ve středním věku půjčí. Násilím to nepůjde, dnes už bych ho nepřepral.

Pokročilý

Já jsem se doma i ve škole musel chovat jinak než mi bylo přirozené, a tak předpokládám, že to tak mají všichni, proto jsem si jistý, že se nikdo nedá poznat na 100%. Nešmíroval jsem, ony ty lotroviny vždy vyšly časem najevo a já si nechtěl zbytečně hledáním brát iluze. Své potomky jsem vychovával podle sebe. Co mi rodiče nedělali, nedělal jsem také a co víc, nedělal jsem ani to, co mi bylo děláno a já to nesnášel.

Bronzový

Na 100 ne, ale na 99 % je mám přečtené. Nic jim nekontroluju, jsou dospělí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.