dabel

Myslíte si,že střídavá péče je pro dítě dobrá?Půl roku s mámou a půl roku s tátou

Já si myslim že to dobré neni,máma vychovává jinak a táta taky.

Nejlepší odpověď
Monny

Když rodiče nemůžou žít spolu tak dítě by nemnělo trpět,mněli by se domluvit a pro dítě udělat vše.Jsem pro střídavou péči ale rodiče se musejí domluvit na výchově,aby se nepředháněli kdo je lepší.Děti mají mít mámu i tátu.

Další odpovědi
Mili @

Já bych to brala takhle, táta a máma bydlí kousek od sebe, aby dítě mohlo chodit do stejné školy, a střídali by se po týdnu nebo po měsíci nebo podle domluvy.
Dítě by chodilo k oběma jako domů…
I když táta i máma vychovávají jinak, to je přece normální, ne?