ReHu

Myslíte si, že si sami sebe dostatečně vážíte?

Doplňuji:
Je mi jasné, že lidi mají sami sebe rádi, ale myslím, si, že mít se rád je trochu něco jiného jako si sám sebe vážit.
Třeba, že něco dobrého nezištně děláte či pomáháte apod.

Nejlepší odpověď
anonym

já doufám že ano,ale zas tak moc abych šla jak se říká přes mrtvoly né

Další odpovědi
anonym

Jsem spokojená se svým životem,jsou věci,kterých jsem litovala,časem se ukázalo,že má volba nebyla špatná,jsou věci,které jsem mohla udělat lépe,vyřešit je lépe,ale to už se dnes nedá vrátit,nikomu jsem vědomě neublížila,děti jsem vychovala,jsou z nich slušní a vzdělaní lidé-ano,snad to není nos nahoru,na Vaši otázku odpovídám ano.

mosoj

ReHu a to se pozná jak. Většina lidí má sebe sama ráda.

poa.li

Chtěl bych si sám sebe umět vážit více..

panenka

Já jsem spokojená a nic bych na sobě neměnila.

Mousinek

Nevážím si sama sebe dostatečně protože jen přihlížím co špatného se děje se světem a nedělám proti tomu nic. Protože nemám šanci něco udělat a jen se v ším na oko souhlasit