nyja

Myslíte si že si můžete sami za všecko svoje něštěstí a štěstí?

Ano můžete, všechno na co myslíte, všechny vaše pocity vydávají z vás jakési vibrace, kterými si sami ovlivnujete Váš život.

Nejlepší odpověď
rynek878

Taky jsem přesvědčený,že za celý svůj osud si můžeme sami,ale někdy mám takový dojem,jako by mi někdo říkal,běž tady tudy,nebo udělej to takto,nezdá se Vám to taky někdy?

Další odpovědi
Bumbes

Nevěřím tomu.
Opravdu nevím jak například ovlivním vibracemi ožralého blbce, který se rozhodne předjíždět, zrovna když já pojedu v protisměru. Asi jsem měl raději zůstat doma čučet na TV bednu. Ale co když se bedna rozhodne vybouchnout zrovna v tomto okamžiku?…

Částečně jsme ovlivněni děním kolem sebe, které sami nemáme možnost měnit a z části si sami můžeme za své jednání, kterým se ve svém životě projevujeme, ať dobrým či špatným. I když někteří jedinci své chyby rádi svádí na osud, náhodu, něčí záměrnou zášť, náhodné kolemjdoucí, nebo dokonce na špatnou výchovu vlastních rodičů…

anonym

nevěřím že za neštěstí si vždy můžu já sama,když mi umřela blizká osoba nemohla jsem to nijak ovlivnit,nedavno jsem se zachovala k jiné osobě slušně odplatou mi byla vulgarita,a co se týká štěstí tak doufám,že se unaví a sedne i na mě

Luss

Mozna jsem spatne pochopila otazku. Pocit stesti nebo smutku je urcite znacne ovlivnitelny nami samymi. Ale takto polozena veta, ze si clovek za vsechno stesti a nestesti muze sam, je nesmysl. Reknete to nekomu, komu se bez jeho zavineni stalo nejake nestesti. Treba v rodine. Myslite, ze treba dopravni nehodu, ktere se ani neucastnil, ovlivnil na dalku svyma vibracema… :-O !?!?!?

Toruk

Ano. I podle karmy se člověku vrací to co vykonal. Když konal dobro, dobro se mu vrátí, když konal zlo, vrátí se mu zlo. A co lidé od narození zmrzačení, nebo mentálně retardovaní? Podle karmy je to vyrovnávání dluhů z minulých životů.

iceT

svata pravda…

straširybka

já konám dobro a vrací se mi zlo. za dobrotu… pomohli jsme rodině, manžel dal velké slevy na zboží, oni nezaplatili a za to td manželovi sundavají z výplaty docela dost peněz. můžu snad za to, že nás rodina oje…a? předtím jsme se bavili úplně normálně. za všechno si nemůžem. nebo můžem? měla jsem to čuchat předem a nedat jim zboží? nevím nevím…

ReHu

Myslím tak z 90 %.

Vicki

Moje kamarádka leží po těžké bouračce v nemocnici,po měsíci v umělém spánku se po druhé narodila a učí se znovu chodit.Zajímalo by mne,jaké vibrace měl ten,kdo jí a jejího přítele málem zabil.

pondělí

nebuďte sobec,
to co děláte druhým a pro druhé se vám vrací,
a pokud myslíte,jen na sebe,nazávidím vám vaše nemoce a zranění,které ještě zažijete