Lyn

Myslíte si, že se za smrtí hollywoodských některých celebrit stojí jen dokonalý únik před světem? Zinscenovaná smrt?

Nejlepší odpověď
Terryle

Ne, proč by to někdo dělal?

Spíš se obávám, že by se to profláklo – někdo by je někde viděl, vyfotil, zveřejnil, bum. Pochybuju, že by se někomu chtělo podstupovat plastiky a kompletní změnu vzhledu jen tak pro srandu ze světa… nehledě na to omezení života v jiném smyslu. Sice by najednou měli soukromí, ale museli by se vzdát své minulosti.
Tomuhle věřím jen v případě lidí trestně stíhaných za vážné zločiny, nebo lidí, po kterých naopak někdo může jít (svědkové atd). Jinak se mi to moc nezdá…

Další odpovědi
Deli

Ano, stále žijí, ale chtějí žít v pokoji.

Myslím, že se najdou tací, kteří potřebují mít už od neustálé popularity klid a zvolí toto řešení.
Otázkou je, za jak dlouho je to bude mrzet…

anonym

Ne, proč by to někdo dělal?

Přesně jako jasnozřivá Terryle.
Zase jste se nechali zblbnout senzacechtivými médii, která sázejí na to, že konspirační teorie vzbuzují tolik populárních dohadů bez ohledu na reálnost faktů a střízlivé pravděpodobnosti.

TJ

Ano, stále žijí, ale chtějí žít v pokoji.

DusanOrlik

Ne, proč by to někdo dělal?

filva

Ne, proč by to někdo dělal?