UltraFan

Myslíte si, že se virus zika dostane do Česka?

Děkuji za odpovědi 🙂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Agneta

Ne

Asi jako Ebola, AIDS, ptačí chřipka, BSE… nesmysly dobré pro novináře. Prostě „novináři a novinky“ že :DDD – vážení, oni z toho žijí (produkce novinek) :DDD

Další odpovědi
anonym

Ano

a podotýkám, že ten virus už mají někteří zdejší nepolepšitelní.

marci1

Ano

Bohužel asi nějaký ojediněný případ se vyskytne. Lidé dnes cestují letecky do celého světa. V TV hovořil nějaký odborník a řekl, že se vyskytl virus v Holandsku, jelikož se tam dováží květiny ( hlavně růže aj.) z Keni, Konga ap. Také si je kupuji, takže asi bude lepší počkat, květiny nekupovat a uvidíme. Jelikož jsem optimistka, doufám, že vše proběhne jen s malou možností výskytu. ☹

Drap

Ano

Lze téměř s jistotou říct, že dříve či později se tak stane.

bigo

Ne

ano

talka

Ano

Právě jsem četla, že se zde už vyskytnul.

Front

Ano

Lamalam

Ano