BEAES

Myslíte si, že se v Česku najde také takový super talent, jako malá Jackie Evancho???

Nejlepší odpověď
led

Talenty má každý národ, súťaže niekedy pomôžu. Ale najhoršie je, že si ich zoberú na starosť súrodenci Sláva a Peniaze, tí odstrčia malú sestričku Skromnosť a časom sa Talent stratí. Je to smutná realita.

Další odpovědi
kvikal

Já teda osobně doufám, že to vyhraje někdo s jiným talentem než zpěvem.

panenka

Myslím si že ano u nás je hodně dobrých zpěváků a zpěvaček o kterých mi nevíme a právě proto se konají takové soutěže jako je např Superstar,XFACTOR a mnoho dalších soutěží abychom ty zpěváky poznaly.

quentos

jasně že. Vzpomeňme na Jakuba Třasáka, ne že by se s ní mohl měřit hlasovým rozpětím, ale jeho vystoupení jsou důkazem, že stačí, aby byla vůle vystoupit ze strany onoho skrytého talentu a máme ho tady taky