DusanOrlik

Myslíte si,že se to stane? :(

Zdravím,četl jsem článek o zpěvačce Lady Gaga,kde píšou o jednom věstci,který předpověděl že nejspíš zemře Lady Gaga,co myslíte?Je to pravda,nebo jde o podvod? :(
http://www.su­per.cz/celebri­ty/stefani-joanne-angelina-germanotta-1/147168-z-toho-beha-mraz-po-zadech-muz-ktery-predpovedel-smrt-michaela-jacksona-a-amy-winehouse-tvrdi-ze-letos-zemre-lady-gaga.html

Nejlepší odpověď
Drap

Všichni zemřeme, takže zákonitě i Lady Gaga. Ovšem kdy to bude a za jakých okolností lze jen hádat.

Další odpovědi
Kapicka

Také jsem to četla a doufám,že je to kec.Přesně jak řekla frankie,ten věštec taky může pěkně kecat 🙂

honza19hk

každý jednou umře.
A bulváru nesmíš moc věřit.Dost často se snaží jen někoho pošpinit.

frankie89

Vzhledem k jejímu životnímu stylu ,ano je to velmi pravděpodobné, ale jestli se to stane jenom proto, že to předpověděl nějaký podvodný věštec? Ehm… Kdo tomuhle může věřit?

Nykki

Počkáme a uvidíme..