orwell

Myslíte si, že se Orwellovy vize z „1984“ naplňují?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/360539-svedska-firma-chce-ocipovat-zamestnance.html

Nejlepší odpověď
ten který je

Naplnují.Každý,nebo většina z nás je nějakým způsobem už zmapována.Kontrola bude ještě větší a to ne v rámci boje proti terorismu,ale v rámci kontroly ovčanů.Dnes jsou ohromné technické vymoženosti jako např.špionážní družice,které umí rozpoznat i malé detaily.Jen nechápu,když jsou takové technické možnosti,proč ještě nikdo nedopadl třeba toho řezače hlav v Iráku nebo v Sýrii který vraždí ty novináře.Proč?

Další odpovědi
anonym

Určitě ano,vždyt jsi první protoyp?měl bys to znát.

Agneta

Ano, pomalu, ale jistě:D
Známý příklad: facebook

setapouch

Naplnuji? Ne. Uz davno ne. Orwell by zasnul, kam az to zaslo.

anonym

„2000 let stará záležitost“
http://www.7den­.cz/cipy-tajemstvi-cipu-666/
Odhadoval bych to na globální přepólování tvz.Apokalypsu ve smyslu život za horizontem.
Doplňuji:
Ježíš tenkrát nevěděl nic pouze se spontánně trefoval do osudu…