Questman

Myslíte si, že se Google snaží ovládnout svět?

Pokud chcete zvolit možnost „nevím“ a nemůžete ji v seznamu možných odpovědí dohledat, nebojte se, je důmyslně skrytá v zelené liště pod nápisem Odpovědi.cz pod názvem „Domů“. Nelekněte se, když budete přesměrování na úvodní stránku tohoto webu, vaše odpověď se ke mě donese a já vám za ni děkuji ;)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Melkor

Ano

Myslím že ano, stejně jako se o to pokouší hodně velikých firem, čím více toho ovládne tím větši budou zisky… Nehledě na to jakou má obrovskou moc vyplyvnout při hledání „co se mu zlíbí“. V tom je „nejnebezpečnější“.
Doplňuji:
*plivnout…

Beer4Real

Ne

Na světě jsou jiné mnohem větší korporace, obrovské nadnárodní skupiny které točí s trhem, ovládají ekonomiku a média.
Myslím že se o to Google nejen nesnaží, ale ani by neměl jak sám vládnout.

led

Ne

Nie, Google nevládne, Google zarába.
Google je jedna z chobotníc (prepáčte, aby som neurazila citlivé srdce osemnoha), ktoré obopínajú Zem a zbieraním informácií (obchodovaním s nimi) vlastne spolupracujú na svetovláde.
Kde čerti Mamonu, Moc a Zisk nemôžu, pošlú Google (Yahoo, Facebook, Seznam a mnoho iných chobotničiek).
Google a ďalšie infochobotničky sú ako médiá, novinári, nie oni nevládnu, len informujú, ale len potichu skromne priznávajú, že sú súčasťou Siedmej veľmoci.
Doplňuji:
Vládnuť sa dá aj nepriamo bez mocenských spôsobov, stačí len podávať tie „správne“ informácie

zjentek

Ano

no pokud je fakt, že gůgl spolupracuje na nějaké světovládě, tak potom Ano ..je téměř jisté, že „čerti mamonu“, ovládající už dnes světovládu, ovládnou velmi brzy a v prvé řadě google :o

sykorka13

Ano

Poklička

Ano