Frofo

Myslíte si, že se dožijeme osídlování Měsíce?

Podle mě by tam ta šance určitě byla, za předpokladu, že by se zbytečně vyhozené peníze, například místo do válek, vkládaly do rozvoje kosmonautiky…
Doplňuji:
Nemusí jít nutně o měsíc, ale i o nějaké jiné vesmírné těleso.

Odpovědi
Drap

Myslím že nedožijeme, ani naši potomci. Měsíc je pro osídlení naprosto nevhodný.

mosoj

Nedožijeme. Ufouni to nedovolí, tak jako vypráskali Američany a Rusy, vypráskají i Číňany.
Doplňuji:
Mám dojem že to už Číňani pochopili !

badisko

Vis v blizke budoucnisti nee …my se toho nedozijem a jak rikas ty vyhozene penize do valek…:D Prave kvuli valkam jde vyvoj tak moc dopredu…takze s toho plyne ze jedny z nejvetsich obevu v dejinach lidstva byly navrzeny vetsinou k valkam a niceni…!!! spousta technologii ktere dnes tak hojne vyuzivame byly navrzeny prave pro valecnou masinerii.....vaky jsou krute to ano …ale jak rikam kvuli nim jde technologie a zdravotnictvi kupredu …a navic jeji vedlejsi …ale nemene zanedbatelny produkt je snizeni populace ..podobne jako u pandemii ..