Avatar uživatele
huxa

Myslíte si, že se dají lidé změnit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, Bedy před 4106 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Huxo, každá životní zkušenost člověka ovlivní – tedy změní. Je jen otázkou, jaký život prožíváš a jak k němu přistupuješ. Pravdu nemají ti lidé, kteří o sobě prohlašují: už jsem taková(ý), a co s tím chcete dělat?
My ostatní určitě nic. Každý z nás má totiž dost práce se svým vlastním životem a neměl by zbytečně plýtvat energií na jiné lidi. Pokud si tohle ale dokážeme uvědomit a přizpůsobit se svému životu, tak určitě budeme žít život naplno a bude to život krásný. No a spokojený člověk ze sebe bude vyzařovat zase jenom spokojenost. I k tomu ale musí každý z nás dojít sám vlastní cestou. Někdo základní pravidla životních procesů nepochopí až do své smrti. Proto je tolik negativních a místy i zlých lidí.
Závěr je pro mne jasný – lidé se mění každou zkušeností, každým novým poznáním (mnohdy i proti vlastní vůli).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Určitě ano. Změnit lze i svůj osud tím, že začneme pracovat sami na sobě a nehledáme jen možnosti změnit vnější faktory. Především je třeba chtít u sebe něco změnit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Otázka je příliš obecná. Záleží na tom, jak v čem, ale lidé se mění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Pokud chtějí, tak to jde. V opačném případě ani náhodou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

urcite ano .. musi ale ten clovek chtit predevsim sam … me osobne meni cely zivot moji pratele .. ( momentalne jsem s nimi na horach ) a meni me nenapadne z abstitentky na alkoholicku .. !! :) ale jak pisu, je to nakonec na me ..
jinak : nekdo i opravdu hodne zly, ktery kolem sebe siri negativni energiii a ani o tom casto sam nevi .., tak i takovemu cloveku davam nejakym zpusobem sanci …
nekdo si v tom ale libuje, tak od toho letim co nejdale pryc … :) -iv-

před 4106 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek