Bezradná

Myslíte si, že s přibývající nebo ubývající váhou se mění myšlení člověka?

Odpovědi
Drap

Částečně se měnit může

zjentek

bezpochyby ..už to, čím je živá váha tvořena, vypovídá o myšlení jejího nositele
Doplňuji:
..už tím, že si zaplatíš zahradníka, když musíš okopat záhony, se nějakým způsobem mění tvoje váha, složení :o

Dochy

S příliš velkou změnou hmotnosti, či s příliš radikální změnou stravovacích návyků (drastická dieta pro snížení váhy) se mohou změnit i hormonální poměry v těle. A to může mít dost velký vliv na psychiku.

rigormortis

Před nějakou dobou (už si nevzpomínám) jsem četl v psychologii právě článek o změnách v těle a následně i v mozku, cokoliv, co děláte se svojím tělem se projevuje na mozku a naopak jak myslíte, tak se měn tělo.

arygnoc

čo sa týka myslenia na jedlo, určite.

zjentek

a co třeba myšlení na pohodlí?

arygnoc

však to je pohodlíčko:

plný tanier a počúvanie predpovede stavu obezity na našich bokoch dnes ráno v 6:00

čert tam s nejakým pohodlím, hlavne že je žvanec!

[počujete správne tú iróniu, dúfam]