Myslíte si,že rčení: „kdo šetří ma za tři“ stále platí?

Já ne,proto že i přesto,že šetřím kde se dá,přicházejí faktury se stále vyšší pohledávkou!!!

Nejlepší odpověď
hanulka11

já si peněz jak se patří užívám/jistě s rozumem/

Další odpovědi
dědapetr

To platí mimo území České republiky.Tady platí čím víc šetříš tím ti vláda víc sebere.

Ella

u nás to samé, barbakane, proto jsem se rozhodla věřit kameňáku – kdo šetří má za tři… roky úplný ***

roxy52

Rozhodně to už neplatí.Dneska se říká-„kdo šetří,má za tři,kdo krade,má za deset“

tom004

Dávno neplatí. Peníze si také užívám, i když někdy ten rozum „obejdu“. Prostě neodolám.