Stříbrný

Myslíte si, že průjezd amerických vojenských tanků a obrněných vozů naší republikou poničí naše silnice a dálnice?

Já si myslím, že ano. Máme nekvalitní silnice. Třeba se poškození podkladů silnic neprojeví hned, ale až po půl roce, po zimě či po roce, jestli k tomu tedy dojde. Jestlipak budeme chtít po Amíkách finanční náhradu nebo opravy potichu bez připomínek zaplatíme ze schodkového státního rozpočtu?

Zajímají mě vaše názory.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ne, nemyslím, že budou naše silnice poškozeny

Doplňuji:
Jak se dají naše silnice poškodit? Vždyť nejsou ve stavu, který by se ještě poškodit dal :D

Další odpovědi:

Zlatý

Tanky a obrněnci mají jiné pasy které nepoškodí silnice.

Bronzový

jiná odpověď

...jen aby to nakonec nedopadlo tak, že z našeho schodkového rozpočtu budeme díky kvalitně silnic platit USA finanční náhradu za zničené vozy...

Stříbrný

Ano, myslím, že silnice těžkotonážní vozy poškodí

Tak jako naše silnice poškodily sovětské tanky v r.1968, tak budou zničeny i po američanech.

Zlatý

jiná odpověď

zničené nemožno zničiť.

;-Q

Pokročilý

Bronzový

Bronzový

Bronzový

Je to blbost:-((( Nějak mi to připomíná ty přehlídky, jak za komoušů, ještě do ruk mávátka:-(((

Zlatý

jiná odpověď

Doplňuji:
To je najednou starostí o naše silnice o které se moc nepečuje.A co třeba tunel Blanka,to nikoho nevzrušuje kam se prošustrovalo pár miliard?

Pokročilý

jiná odpověď

Doplňuji:
Největší škody napáchali komunisti.

Zlatý

Zlatý

jiná odpověď

bez pásů se jezdit nemá, ale stejně pevně věřím, že si je sundaj ..bude to přeci přehlídka ..manekýna si na molo taky bere "módní obutí",né? ;q

Zlatý

jiná odpověď

Doplňuji:
http://www.databazeknih.cz/…

Stříbrný

jiná odpověď

Pusinko, jelikož nevím nic o váhách vozidel, zatížení na nápravu, celkový počet takových vozidel, nemůže sdělit pravdu. Můžu jen spekulovat a sdělit.
jiná odpověď, že záleží konkrétně o jakou vozovku se jedná. Obecně nikoliv.
To že jezdí přetížená vozidla se normálně obecně ví..že máme poškozené silnice se ví taky, tak proč neudělat kampaň, že Amíci nám tady nadělají škody..

Proč již někteří dělají závěry, že se poničí, že to zaplatíme..není to jen papouškování něčího názoru?

Bronzový

Doplňuji:
Jde o vojáky z civilizované země v civilizované zemi. Navíc pokud vím, má jít o kolejová vozidla .. :-)

Pokročilý

Pokročilý

Doplňuji:
Ono se na našich silnicích ještě něco dá poničit?

Bronzový

Doplňuji:
Prohání se tady každou chvíli a nikdo o tom neví. Tady hrozí válka a já se budu bát o silnice?

Pokročilý

A nejde jenom o ty silnice.

Diskuze k otázce

Stříbrný

honza19hk

proč by měly,zaprvé tu pojede kolová technika a ne zas tak těžká, stryker má jenom 18 tun, to kdejaká nákladní tatra má víc.navíc se zatížení rozkládá protože to je 8x8. O žádných tancích nevím, ale všeobecně pokud je tank na pásech s gumovými špalky neničí silnice on nic nevíc než kdejaký kamion,protože plocha pásů je daleko vyšší než u všech kol klasického kamionu. tank ovšem velmi stadno dokáže vyškubat kostky při otáčení na fleku. přes nás ale žádné tanky nepojedou,protože díky jejich spotřebě která se pohybuje i okolo 400l/100km se tanky vozí vlaky.

Stříbrný

pusinka50

ad cukrar: ale já jsem se ptala jen na názor lidí, nikoliv na nereálné závěry. A napsala jsem sem taky jen svůj názor

Stříbrný

pusinka50

ad Ten který je: tunel Blanka, to je tedy "TUNEL". To je kapitola sama pro sebe. A zase si za špatné, nefunkční a evidentně zkorumpované dílo nikdo nepůjde "sednout".:-((

Zlatý

ten který je

Bohužel,vidím to podobně.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.