pusinka50

Myslíte si, že průjezd amerických vojenských tanků a obrněných vozů naší republikou poničí naše silnice a dálnice?

Já si myslím, že ano. Máme nekvalitní silnice. Třeba se poškození podkladů silnic neprojeví hned, ale až po půl roce, po zimě či po roce, jestli k tomu tedy dojde. Jestlipak budeme chtít po Amíkách finanční náhradu nebo opravy potichu bez připomínek zaplatíme ze schodkového státního rozpočtu?

Zajímají mě vaše názory.

Nejlepší odpověď
turbo085

Ne, nemyslím, že budou naše silnice poškozeny

Doplňuji:
Jak se dají naše silnice poškodit? Vždyť nejsou ve stavu, který by se ještě poškodit dal :D

Další odpovědi
dědapetr

Ne, nemyslím, že budou naše silnice poškozeny

Tanky a obrněnci mají jiné pasy které nepoškodí silnice.

ratava

jiná odpověď

…jen aby to nakonec nedopadlo tak, že z našeho schodkového rozpočtu budeme díky kvalitně silnic platit USA finanční náhradu za zničené vozy…

anonym

Ano, myslím, že silnice těžkotonážní vozy poškodí

Tak jako naše silnice poškodily sovětské tanky v r.1968, tak budou zničeny i po američanech.

arygnoc

jiná odpověď

zničené nemožno zničiť.

;-Q

Front

Ne, nemyslím, že budou naše silnice poškozeny

Löwe

Ne, nemyslím, že budou naše silnice poškozeny

Mirdas

Ne, nemyslím, že budou naše silnice poškozeny

zzzlatokopka

Ano, myslím, že silnice těžkotonážní vozy poškodí

Je to blbost:-((( Nějak mi to připomíná ty přehlídky, jak za komoušů, ještě do ruk mávátka:-(((

ten který je

jiná odpověď

Doplňuji:
To je najednou starostí o naše silnice o které se moc nepečuje.A co třeba tunel Blanka,to nikoho nevzrušuje kam se prošustrovalo pár miliard?

KK1

jiná odpověď

Doplňuji:
Největší škody napáchali komunisti.

Lamalam

Ne, nemyslím, že budou naše silnice poškozeny

zjentek

jiná odpověď

bez pásů se jezdit nemá, ale stejně pevně věřím, že si je sundaj ..bude to přeci přehlídka ..manekýna si na molo taky bere „módní obutí“,né? ;q

mosoj

jiná odpověď

Doplňuji:
http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/plechovy-cirkus-11562

cukrar

jiná odpověď

Pusinko, jelikož nevím nic o váhách vozidel, zatížení na nápravu, celkový počet takových vozidel, nemůže sdělit pravdu. Můžu jen spekulovat a sdělit.
jiná odpověď, že záleží konkrétně o jakou vozovku se jedná. Obecně nikoliv.
To že jezdí přetížená vozidla se normálně obecně ví..že máme poškozené silnice se ví taky, tak proč neudělat kampaň, že Amíci nám tady nadělají škody..

Proč již někteří dělají závěry, že se poničí, že to zaplatíme..není to jen papouškování něčího názoru?

Pepa25

Ne, nemyslím, že budou naše silnice poškozeny

Doplňuji:
Jde o vojáky z civilizované země v civilizované zemi. Navíc pokud vím, má jít o kolejová vozidla .. 🙂

reika

Ano, myslím, že silnice těžkotonážní vozy poškodí

Jan Kunčar

Ne, nemyslím, že budou naše silnice poškozeny

Doplňuji:
Ono se na našich silnicích ještě něco dá poničit?

Stingo

Ne, nemyslím, že budou naše silnice poškozeny

Doplňuji:
Prohání se tady každou chvíli a nikdo o tom neví. Tady hrozí válka a já se budu bát o silnice?

lota

Ano, myslím, že silnice těžkotonážní vozy poškodí

A nejde jenom o ty silnice.

honza19hk

proč by měly,zaprvé tu pojede kolová technika a ne zas tak těžká, stryker má jenom 18 tun, to kdejaká nákladní tatra má víc.navíc se zatížení rozkládá protože to je 8×8. O žádných tancích nevím, ale všeobecně pokud je tank na pásech s gumovými špalky neničí silnice on nic nevíc než kdejaký kamion,protože plocha pásů je daleko vyšší než u všech kol klasického kamionu. tank ovšem velmi stadno dokáže vyškubat kostky při otáčení na fleku. přes nás ale žádné tanky nepojedou,protože díky jejich spotřebě která se pohybuje i okolo 400l/100km se tanky vozí vlaky.

pusinka50

ad cukrar: ale já jsem se ptala jen na názor lidí, nikoliv na nereálné závěry. A napsala jsem sem taky jen svůj názor

pusinka50

ad Ten který je: tunel Blanka, to je tedy „TUNEL“. To je kapitola sama pro sebe. A zase si za špatné, nefunkční a evidentně zkorumpované dílo nikdo nepůjde „sednout“.:-((

ten který je

Bohužel,vidím to podobně.