Myslíte si, že prodej na předváděcích akcích je předražený?

Už jen to, že předváděčku tají pod kamufláží telefonického pozvání na večeři nebo výletu s večeří je podezřelé a náklady někdo zaplatit musí.
Než bych koupil něco za 10 tis a víc, určitě bych se nejdřív podíval po obchodech nebo známých a ceny porovnal.
A podepisovat smlouvu hned na místě, myslím, že to je hloupost, neznám nikoho, kdo by přímo tam podrobně studoval podmínky smlouvy.
A výhodné splátky na roky? Čím delší splácení a nižší splátky, tím dražšší.
A bez navýšení? Ta firma, co peníze půjčuje to dělá pro jřejivý pocit? Z čeho žije?
Maminka známého kupovala na předv.nádobí za 40 tis. Hned druhý den smlouvu rušila a musela zaplatit 10 tis.
Vaše zkušenosti a dojmy?
Díky.

Nejlepší odpověď
Skinn3r

Předražený to je určitě minimalně o 100% . A proč vubec na ty predvaděcí akce jezdí ? A vubec na co nádobí za 40 tisíc kdyz titanovy nadobí stojí 3000 pánev a 3000 hrnec tak na co mit 50 nádobí to máte jídelnu pro děti ? Nechápu

Další odpovědi
hanulka11

Je na lidech, že se na to nechají nalákat…a stále jich je dost na to, aby se tyto akce konaly. Lidé jsou prostě nepoučitelní.
Před dost lety když se u nás konal první akce s titanovým nádobím ,jsem si ji zakoupila tenkrát stála 5 tis. a dostala jsem slevu jako první kupující.Koupila jsem za hotové na splátky bych se nalákat nenechala. Jistě bylo to něco nového, tak jsem prostě neodolala. Pánev mi slouží ke 100% spokojenosti dodnes , denně v ní vaříme a je kvalitní.

Nikdy víc jsem na takové akce nejela ani nešla a nic bych nekoupila…myslím, že v dnešní době už i ta kvalita pokulhává.

A když čtu ty články ,jak prodávající nutí staré lidi ,aby si předváděné výrobky pod jejich tlakem koupili…tak to už je vrchol.Inu kdo chce kam pomozme mu tam .....

Znám i takové, že mají doma tolik výrobků z předváděček ještě zabalených a nikdy je nepoužili…to už pak ale hraničí se závislostí nakupování.

terry

Z okolí mám zkušenosti s tím nádobím. Také platili za zru訚ení smlouvy.
Myslela jsem, že v dnešní době, po tom, co se o podobných akcích tolik psalo a reportáží natočilo, na to již lidi neskáčí.
Ale, jak je vidět asi ano.
A ještě si asi myslí, jak výhodně nakoupili.
Na splátky bez navýšení.