Andrejkawr

Myslíte si, že přijímačky budou těžší a těžší?

Nejlepší odpověď
MobilManiak

Ne, díval jsem na ty letošní na stránkách Cermatu a nebyly nijak těžké. Dnešní mladí jsou jen líní učit se a vůbec nic neví.

Další odpovědi
xxx3

Záleží, jak se to vezme. Fakt je ten, že se k přijímacím zkouškám na střední školy blíží silnější populační ročníky, čili dá se říci, že dostat se na SŠ bude v průměru obtížnější. Podstatně ale záleží na kterou školu konkrétně.

Michálek1245

Dobrý den, přijímačky určitě těžší a těžší nebudou. Naopak má pocit, že třeba přijímačky z češtiny jsou stále lehčí. Za mých přijímaček se vyhazovalo za běžné překlepy nebo prostě špatný pravopis. Dneska se to toleruje. Já osobně bych to zpřísnil. Kdo se chce učit, tak prostor má a připraví se třeba přes https://nanecis­to.online/ces­ky-jazyk/ a nebo jiné další platformy. A kdo ne, tak si tu školu nezaslouží. 😉