david22

Myslíte si, že předělávka filmu Titanic ze 2D na 3D může být věrohodná ?

Myslím to tak, že pokud se bude předělávat film natočený dvourozměrně na 3D, tak to by si musel režisér „vycucat z prstu“. 3D filmy, aby byly trojrozměrné se musí s tím záměrem (a technoloigií) natáčet. Jsou na to speciální kamery atd.
Takže mě připadá, že chtějí udělat „něco“ z „ničeho“.

Nejlepší odpověď
misskas

jo i z obycejnych fotek jdou udelat 3D fota a upraveny titanic bude ve 4K
Doplňuji:
4096×1714

Další odpovědi
_Lucka_

někdo má radši 3D rozměry, protožeto urychluje vnímá a pocity při sledování..