Pokročilý

Myslíte si, že pokud bude vláda pokračovat v tom co dělá povede to k revoluci ?

posledni dobou to sleduji vlada to uz opravdu prehani dnes nebo kdy dokonce schvalila pujcku eurozone..a sleduju vsechny komentare lidi co se tyce vlady a vsichni sou vazne nas*any. myslite si ze sou lide v dnesni dobe a situaci v cesku schopni zorganizovat nejakou radikalni revoluci ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevím k čemu by to bylo dobré.Snad jen k tomu,že by se v jiné verzi opakovalo minulých 22 let.A nemyslím si,že je všechno tak špatné.Možná je víc "špatnosti" v nás,než ve vládě.Vláda bez chyb neexistuje nikde na světě.K revoluci se nepřidám,i kdyby nějaká byla,a půjčka,pokud bude dobře zajištěná,je dobrá investice.Za sebe s ní souhlasím.

Další odpovědi:

Zlatý

Revoluce je podle Slovníku: 1.náhlý přechod jedné kvality v druhou 2. prudká změna politického systému sledující kromě jiného nové rozdělení moci a často i změnu sociální struktury. Tak si do toho dosaď situaci ve které se v současnosti nachází celý svět, bez ohledu na politické uspořádání a máš odpověď. Snad i ten největší žvanil musí mít dost rozumu na to aby pochopil, že revolucí se nic k lepšímu změnit nemůže. Občas si ty komentáře taky přečtu, ale zejména sleduji, jak se dá naprosto cokoliv obrátit proti naší současné vládě ( zemětřesení v Ugandě Urundi, požár v Somálsku, znásilnění v Jižní Dakotě...). Kdyby z celosvětové krize bylo okamžité východisko, už by ho někdo jistě realizoval. Čteš komentáře lidí, kteří právě umí jen kritizovat, protože rozumný člověk žádný komentář zveřejňovat nemusí. Dřív se takhle kecalo u piva, teď je pivo nechutné a drahé, tak dostaly místo masmédia.

Zlatý

K vyjádření kolegy Toma nemám co dodat. A pokud bych se autorem výše nadepsaných myšlenek přece nechal vyprovokovat k nepředložené reakci, pak snad jen podle názvu jedné lidové karetní hry tuším, že zvané "vole lehni".

Zlatý

Je celkem přirozeným vývojem, že dříve či později dojde ke změně, možná i revoluční. Otázkou je kdy to bude. Za rok , za sto let, nebo ještě za delší dobu ? Osobně předpokládám, že se už žádné zásadní změny nedožiji.

Pár hodin před tebou se už o půjčce diskutovalo a přes klopotné chápání některých, nakonec tazatel ReHu akceptoval objasnění pojmů, (viz v odkazu).
Jinak tom a suwa vyslovili jasnou realitu.
Pokud je krize a státní deficit, tak to musí řešit každá vláda bez ohledu na stranickou orientaci a demonstrace jako třeba v Řecku, jen ještě víc zhoršují a komplikují situaci.
Ono se to snadno kritizuje, ale žádný z kritiků by si to nechtěl vyměnit s těmi, co mají rozhodovací pravomoce, ale zároveň obrovskou zodpovědnost.
Napadá mne nedávná úvaha - všichni nadávají, že je špatná doba, ale ve skutečnosti si nechtějí přiznat, že jsou dnes špatní lidé, doba za nic nemůže.
Co kdybyste začali u sebe? Já třeba pomáhám seniorům v několika sdruženích a nyní jsem i za občany členem v komisi naší radnice pro veřejné zakázky proti korupčním a klientelistickým nešvarům.
Pochlubte se také vy! Hospodské kecy nic nenapraví!

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ kdyz-na-mic-nejsou-penize-a-se tri-se-kde-se-da-ta-pujcka-na- zachranu-eura-nam-chybet-nebud e

Bronzový

Názory těch,co tady odpovídali mi připadají jako názor člověka padajícího z mrakodrapu: v desátém patře si říká,ještě je dobře,ještě mám před sebou deset pater.
Ještě bude chvilku trvat,než lidi dopadnou na hub...,akorát mám pocit,že pak už se s tím nebude dát nic dělat.

Pokročilý

radikalně bys moch bejz první na řadě

Kolik miliard korun stála povodeň v Čechách? Nepamatuji si... 20?

Nemám sílu kritizovat důležité věci, jen sledovat zprávy a číst. Práce pod vedením trošku nervního šéfa odebírá vitalitu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.