slipknotak

Myslíte si, že pokud bude vláda pokračovat v tom co dělá povede to k revoluci ?

posledni dobou to sleduji vlada to uz opravdu prehani dnes nebo kdy dokonce schvalila pujcku eurozone..a sleduju vsechny komentare lidi co se tyce vlady a vsichni sou vazne nas*any. myslite si ze sou lide v dnesni dobe a situaci v cesku schopni zorganizovat nejakou radikalni revoluci ?

Nejlepší odpověď
tom004

Nevím k čemu by to bylo dobré.Snad jen k tomu,že by se v jiné verzi opakovalo minulých 22 let.A nemyslím si,že je všechno tak špatné.Možná je víc „špatnosti“ v nás,než ve vládě.Vláda bez chyb neexistuje nikde na světě.K revoluci se nepřidám,i kdyby nějaká byla,a půjčka,pokud bude dobře zajištěná,je dobrá investice.Za sebe s ní souhlasím.

Další odpovědi
Sůwa

Revoluce je podle Slovníku: 1.náhlý přechod jedné kvality v druhou 2. prudká změna politického systému sledující kromě jiného nové rozdělení moci a často i změnu sociální struktury. Tak si do toho dosaď situaci ve které se v současnosti nachází celý svět, bez ohledu na politické uspořádání a máš odpověď. Snad i ten největší žvanil musí mít dost rozumu na to aby pochopil, že revolucí se nic k lepšímu změnit nemůže. Občas si ty komentáře taky přečtu, ale zejména sleduji, jak se dá naprosto cokoliv obrátit proti naší současné vládě ( zemětřesení v Ugandě Urundi, požár v Somálsku, znásilnění v Jižní Dakotě…). Kdyby z celosvětové krize bylo okamžité východisko, už by ho někdo jistě realizoval. Čteš komentáře lidí, kteří právě umí jen kritizovat, protože rozumný člověk žádný komentář zveřejňovat nemusí. Dřív se takhle kecalo u piva, teď je pivo nechutné a drahé, tak dostaly místo masmédia.

dudu

K vyjádření kolegy Toma nemám co dodat. A pokud bych se autorem výše nadepsaných myšlenek přece nechal vyprovokovat k nepředložené reakci, pak snad jen podle názvu jedné lidové karetní hry tuším, že zvané „vole lehni“.

Drap

Je celkem přirozeným vývojem, že dříve či později dojde ke změně, možná i revoluční. Otázkou je kdy to bude. Za rok , za sto let, nebo ještě za delší dobu ? Osobně předpokládám, že se už žádné zásadní změny nedožiji.

anonym

Pár hodin před tebou se už o půjčce diskutovalo a přes klopotné chápání některých, nakonec tazatel ReHu akceptoval objasnění pojmů, (viz v odkazu).
Jinak tom a suwa vyslovili jasnou realitu.
Pokud je krize a státní deficit, tak to musí řešit každá vláda bez ohledu na stranickou orientaci a demonstrace jako třeba v Řecku, jen ještě víc zhoršují a komplikují situaci.
Ono se to snadno kritizuje, ale žádný z kritiků by si to nechtěl vyměnit s těmi, co mají rozhodovací pravomoce, ale zároveň obrovskou zodpovědnost.
Napadá mne nedávná úvaha – všichni nadávají, že je špatná doba, ale ve skutečnosti si nechtějí přiznat, že jsou dnes špatní lidé, doba za nic nemůže.
Co kdybyste začali u sebe? Já třeba pomáhám seniorům v několika sdruženích a nyní jsem i za občany členem v komisi naší radnice pro veřejné zakázky proti korupčním a klientelistickým nešvarům.
Pochlubte se také vy! Hospodské kecy nic nenapraví!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyz-na-mic-nejsou-penize-a-setri-se-kde-se-da-ta-pujcka-na-zachranu-eura-nam-chybet-nebude

jendahun

Názory těch,co tady odpovídali mi připadají jako názor člověka padajícího z mrakodrapu: v desátém patře si říká,ještě je dobře,ještě mám před sebou deset pater.
Ještě bude chvilku trvat,než lidi dopadnou na hub…,akorát mám pocit,že pak už se s tím nebude dát nic dělat.

s1066

radikalně bys moch bejz první na řadě

anonym

Kolik miliard korun stála povodeň v Čechách? Nepamatuji si… 20?

Nemám sílu kritizovat důležité věci, jen sledovat zprávy a číst. Práce pod vedením trošku nervního šéfa odebírá vitalitu.