Myslíte si, že nový investor pozvedne obchodní řetězec Baumax?

Baumax mi nikdy neseděl, i když na začátku hobbymarketů v ČR mi byl nejbližší. posledních pár let ho vůbec nenavštěvuji z hlediska menšího výběru sortimentu, vyšších cen a nižší kvality poradenství. jak na Vás zapůsobil a dá se čekat, že ho nový investor pozvedne?

Nejlepší odpověď
marci1

Bohužel asi ne. Merkury Market bude mít asi větší sortiment zboží, levnějších, ale méně kvalitních. Ve svém okolí jsem slyšela ne moc kladné recenze na kvalitu zboží. ☹
Pro info : http://www.mo­jeskusenosti.sk/sku­senost/firma/82-merkury-market/

Další odpovědi
Drap

Myslím že nijak podstatně.

mojitek

tak nejdřív to mělo koupit OBI,pak z toho nějak sešlo. Ale Baumax je z těch všech hobbymarketů nejhorší-menší výběr sortimentu,vyšší ceny,prakticky nulová prezentace výrobků ,celý market takový nemasný neslaný,prostě bez nápadu a koncepce. Pochybuju ,že nový dodavatel to tam zvedne.Musel by se vyměnit opravdu kompletní management týhle firmy. Ale nevymění samozřejmě .Za pár let tady krachnou,uvidíte