Pokročilý

Myslíte si, že někde končí vesmír? Nebo jestli existuje i jiný život na jiné planetě?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Já myslím, že existuje. Přece tady nemůžeme být sami. Bohužel však nemám žádný důkaz, achjo.. :(

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud uvěříme vědeckým teoriím, že vesmír je nekonečný, tak určitě nikde nekončí a pokud ano tak v nekonečnu. Předpokládá se že může existovat na jiných planetách různé formy života, bohužel nikdo to ještě nedokázal a ani nevyvrátil

Zlatý

Nevím a neumím si představit nekonečný vesmír.
Zcela jistě jsem ale přesvědčen, že v něm nemůžeme být, díky jeho přiznané nekonečnosti sami.
Názor

Zlatý

určitě končí.
nejsme sami.

Zlatý

někde končit musí, ale jednak se tam se svými zaostalými pozemskými prostředky nikdy nedohrabem, a jednak se neustále rozpíná, takže jako by se nám pozemšťanům ten konec ještě neustále vzdaloval.
Rovněž představa, že jsme ve vesmíru sami, je vzhledem k jeho "nekonečnosti" absurdní; jelikož tu tato otázka není poprvé, pár dalších názorů viz zde:

http://www.odpovedi.cz/…

www.odpovedi.cz/…

www.odpovedi.cz/…

www.odpovedi.cz/…

www.odpovedi.cz/…

www.odpovedi.cz/…

www.odpovedi.cz/…

z odkazů je třeba vymazat případné mezery, to ono samo :{°>

Zlatý

Se současnými lidskými znalostmi se nedá dokázat ani jestli je vesmír konečný ani jestli je nekonečný. Všechno jsou jen hypotézy.

Já jsem zatím žádného Ufona nepotkal a tak pro mě zatím nejsou.

Bronzový

Existuje série dokumentů (Ancient Aliens), který to maj dokazovat, ale je to trochu pofidérní. Všechno jsou to spíš domněnky... i když přesvědčivý.

Osobně je mi to ale celkem jedno.

Stříbrný

Není nekonečný, rozpíná se, expanduje, jako dětský balónek, například. Tento teorém platí dnes, za 50-100 let možná astrofyzici vymyslí něco jiného aby měli práci, obživu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.