DaiWoman

Myslíte si, že někde končí vesmír? Nebo jestli existuje i jiný život na jiné planetě?

Nejlepší odpověď
Babunka

Já myslím, že existuje. Přece tady nemůžeme být sami. Bohužel však nemám žádný důkaz, achjo.. :(

Další odpovědi
Drap

Pokud uvěříme vědeckým teoriím, že vesmír je nekonečný, tak určitě nikde nekončí a pokud ano tak v nekonečnu. Předpokládá se že může existovat na jiných planetách různé formy života, bohužel nikdo to ještě nedokázal a ani nevyvrátil

www

Nevím a neumím si představit nekonečný vesmír.
Zcela jistě jsem ale přesvědčen, že v něm nemůžeme být, díky jeho přiznané nekonečnosti sami.
Názor

arygnoc

určitě končí.
nejsme sami.

quentos

někde končit musí, ale jednak se tam se svými zaostalými pozemskými prostředky nikdy nedohrabem, a jednak se neustále rozpíná, takže jako by se nám pozemšťanům ten konec ještě neustále vzdaloval.
Rovněž představa, že jsme ve vesmíru sami, je vzhledem k jeho „nekonečnosti“ absurdní; jelikož tu tato otázka není poprvé, pár dalších názorů viz zde:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-jsme-tu-samotni-nebo-ne

www.odpovedi.cz/o­tazky/na-jakych-planetach-muze-byt-zivot-2

www.odpovedi.cz/­.../verite-na-ufo-je-hodne-o-tom-psane-dost-se-o-tom-pise

www.odpovedi.cz/o­tazky/mimozem­stane

www.odpovedi.cz/o­tazky/jsme-ve-vesmiru-sami

www.odpovedi.cz/o­tazky/je-vesmir-opravdu-nekonecny

www.odpovedi.cz/­.../verite-na-mimozemstany-a-jestli-vas-zajima-co-je-v-oblasi-51-area-51

z odkazů je třeba vymazat případné mezery, to ono samo :{°>

mosoj

Se současnými lidskými znalostmi se nedá dokázat ani jestli je vesmír konečný ani jestli je nekonečný. Všechno jsou jen hypotézy.

Já jsem zatím žádného Ufona nepotkal a tak pro mě zatím nejsou.

eLx

Existuje série dokumentů (Ancient Aliens), který to maj dokazovat, ale je to trochu pofidérní. Všechno jsou to spíš domněnky… i když přesvědčivý.

Osobně je mi to ale celkem jedno.

lexx

Není nekonečný, rozpíná se, expanduje, jako dětský balónek, například. Tento teorém platí dnes, za 50–100 let možná astrofyzici vymyslí něco jiného aby měli práci, obživu.