Avatar uživatele
DaiWoman

Myslíte si, že někde končí vesmír? Nebo jestli existuje i jiný život na jiné planetě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Babunka, posahanek před 4564 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Babunka

Já myslím, že existuje. Přece tady nemůžeme být sami. Bohužel však nemám žádný důkaz, achjo.. :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pokud uvěříme vědeckým teoriím, že vesmír je nekonečný, tak určitě nikde nekončí a pokud ano tak v nekonečnu. Předpokládá se že může existovat na jiných planetách různé formy života, bohužel nikdo to ještě nedokázal a ani nevyvrátil

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Nevím a neumím si představit nekonečný vesmír.
Zcela jistě jsem ale přesvědčen, že v něm nemůžeme být, díky jeho přiznané nekonečnosti sami.
Názor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

určitě končí.
nejsme sami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

někde končit musí, ale jednak se tam se svými zaostalými pozemskými prostředky nikdy nedohrabem, a jednak se neustále rozpíná, takže jako by se nám pozemšťanům ten konec ještě neustále vzdaloval.
Rovněž představa, že jsme ve vesmíru sami, je vzhledem k jeho „nekonečnosti“ absurdní; jelikož tu tato otázka není poprvé, pár dalších názorů viz zde:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-jsme-tu-samotni-nebo-ne

www.odpovedi.cz/o­tazky/na-jakych-planetach-muze-byt-zivot-2

www.odpovedi.cz/­.../verite-na-ufo-je-hodne-o-tom-psane-dost-se-o-tom-pise

www.odpovedi.cz/o­tazky/mimozem­stane

www.odpovedi.cz/o­tazky/jsme-ve-vesmiru-sami

www.odpovedi.cz/o­tazky/je-vesmir-opravdu-nekonecny

www.odpovedi.cz/­.../verite-na-mimozemstany-a-jestli-vas-zajima-co-je-v-oblasi-51-area-51

z odkazů je třeba vymazat případné mezery, to ono samo :{°>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Se současnými lidskými znalostmi se nedá dokázat ani jestli je vesmír konečný ani jestli je nekonečný. Všechno jsou jen hypotézy.

Já jsem zatím žádného Ufona nepotkal a tak pro mě zatím nejsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eLx

Existuje série dokumentů (Ancient Aliens), který to maj dokazovat, ale je to trochu pofidérní. Všechno jsou to spíš domněnky… i když přesvědčivý.

Osobně je mi to ale celkem jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Není nekonečný, rozpíná se, expanduje, jako dětský balónek, například. Tento teorém platí dnes, za 50–100 let možná astrofyzici vymyslí něco jiného aby měli práci, obživu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek