Santini

Myslíte si že na notebooku Lenovo g505s rozjedu hry jako assassins creed, fifa 15 a metin 2?

Odpovědi
Quimby

Metin 2 bys měl rozjet v pohodě. Fifa 15 pochybuji, ten notebook má relativně dobrou grafiku, ale ten procesor neni zas tak dobrý. Sice 4 jádra, ale sotva 2Ghz od AMD, takže nevím nevím.
Assasins creed – asi jak který, Unity asi už ne zase kvůli procesoru. Takže to nový co teď oznámili těžko.

Notebooky nejsou holt na hry. Samozřejmě to můžeš zkusit, ještě bych ti doporučil stránku http://www.sys­temrequiremen­tslab.com/cyri, kde si můžeš vybrat hry a podle požadavků řekne ano, či ne. Není to samozřejmě 100%, ale pro odhad to stačí.

Tobbycz

Na tomhle notebooku ty hry rozjedeš uplně v pohodě. Metin na max, assassins creed na minimum (ty poslední dva díly), fifa by měla jet na střední detaily, největší brzdou zde bude procesor (ale i ten hodí na turbo 2,8GHz). Zkus a uvidíš.

Ntb vybíráš, nebo vlastníš?