sejtanka

Myslíte si, že na každou otázku existuje odpověď?

Nejlepší odpověď
annas

Možná někde jinde,ale na Odpovědích určitě ne.Jinak by nezůstalo 16 stránek nezodpovězených otázek.

Další odpovědi
kropitko

Tak podle mého, pokud má otázka hlavu a patu, tak nějaká odpověď určitě existuje,,,

Miroslavst

Určitě, stačí se mě zeptat.

dudu

Odpovědí na tento dotaz, že ano se ocitneme hodně blízko konstatování, že všechno podstatné již bylo vynalezeno.
Víme např. kdo jsme, odkud pocházíme a jaké je vlastně naše poslání, atd…

dědapetr

Ano někteří dokáží na otázku odpovědět otázkou.

Drap

Existuje. Někdy lepší, někdy horší a někdy nenmůžeme odpověď vůbec najít.

SajmonModer

Existuje, ale ne vždycky jí člověk hned najde. Někdy to trvá i několik staletí.

hanulka11

Každá dobrá otázka by si zasloužila dobrou a kvalitní odpověď . Je plno otázek na které v životě odpovědi neznáme /myslím,že je to přirozené/ člověk nemůže znát vše a mnohdy dá i velkou práci tu správnou něco říkající odpověď najít.

franku

Ano existuje,ale my ji vždycky nevíme a proto se stále máme co učit.

led

Určite. Len niekedy je zabudnutá, alebo zatarasená úskaliami, neznalosťou, malichernosťou a inými ľudskými vlastnosťami. Ťažko sa doluje. (Pre drievko nevidno les)

Thor

Ne, právě si položila otázku, na kterou se nedá pravdivě odpovědět. Nemůžu se 100% jistotou tvrdit, jestli existuje nebo ne.

poa.li

Na některou neexistuje, dokud někdo neodpoví, nicméně vysvětlení své příčiny má všechno… To, že odpovědi neznáme, je druhá věc.