anci

Myslíte si, že MÍT VYPSANOU RUKU současně znamená psát NAPROSTO čitelně?

Nejlepší odpověď
Damiana

Řekla bych, že to znamená mít svůj jasný a poznatelný rukopis. Bohužel, někdy může být i dost nečitelný.

Další odpovědi
Drap

Určitě ne

briketka10

nedá se říct jednoznačně je potřeba, aby ten text byl napsán i krasopisně, ne naškrábán..

Sůwa

Mám vypsanou ruku a píšu naprosto čitelně, ale bohužel jen pro sebe čitelně 🙂.